Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kaptam egy ilyen levelet, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptam egy ilyen levelet, ez elég gáz. Minden nő csak a sikerre hajt?

Figyelt kérdés

"XY meg csak egyszerűen nem volt vevő a leveleidre, nem akart veled dumálgatni, és ahelyett h őszintén elmondta volna, h zavarja, h fasságokat írsz neki, ahelyett letörölt. ilyenek az emberek ne vedd zokon. én azért válaszolok neked mert végtelen türelmes ember vagyok, meg azér érdekel h hogy alakul a sorsod."


Fasza, a szóbanforgó egyénnek 1 hónapban max 2x írtam, utána letörölt, pedig vagy 5 éven keresztül ugyanazkra a bulikra jártunk a középiskolában, köszöngetett, stb. Aztán egy ilyen.


Persze igen, mert elterjedt, hogy kidobtak otthonról, meg nem megy olyan jól a sorom és gondolom már nem akarnak ilyen lecsúszott emberekkel semmiféle kontaktot sem tartani. Minden nő ilyen? Minden ember ilyen? Legalábbis a legtöbb...


Persze amikor minden jól megy, kiteszek esetleg egy képet valami klassz dologról, 8 like és rámírás jön azonnal. De ha valami probléma van szinte egymás után törölnek az emberek.


2014. márc. 5. 10:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak azt vettem észre ismerettségtől függetlenül minél kevésbé vagyok sikeres annál kevésbé "vevők a leveleimre" az ismerőseim.
2014. márc. 5. 10:22
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez azért is fontos, mert az életemben mostanában vannak sikeres, és elég gáz periódusok is. Amikor épp a sikerzónában vagyok (szinte) mindenki pacsizni akar. Néha akkor is ha csak játszom a lazát.


Bezzeg amikor szarul megy. Menekülnek előlem az emberek.

2014. márc. 5. 10:26
 3/8 bibus26 ***** válasza:
A való életben próbálj meg legalább egy igaz barátot szerezni, és nem fog aggasztani, hogy valaki "letörölt".
2014. márc. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát pont ez aggaszt, hogy aki írta a levelet, az elvileg őszíntén kedvelt és mindig segített.


Most meg ilyet kapok tőle, hogy ő is törölne, ha nem lenne ilyen türelmes? wtf? szóval.

2014. márc. 5. 10:30
 5/8 bibus26 ***** válasza:
Már bocs, de ez nem őszinteség, inkább szánalom...Én is sok embert kedvelek, figyelem a sorsukat, de nem a barátaim. Ez csak amolyan "lepattintós" duma...
2014. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ez azért szerintem szűkebb kapcsolati hálón belül sem teljesen normális dolog, ilyet írni.
2014. márc. 5. 10:35
 7/8 bibus26 ***** válasza:
Ezt sajnos nem tudom megmondani, mivel egyetlen közösségi oldalon sem vagyok fent, mégis élek.
2014. márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit el vagy varázsolva, máshogy látod a világot mint ami.

Iszonyat fárasztó lehetsz a való életben, gondolom mindenkinek panaszkodsz folyton. Bajod van midnennel. Azért írnak neked amikor "jól megy sorod" mert szánalmas vagy és olyankor megszánnak, és próbálnak bíztatni. Ha nem akarok valakitől levelet kapni az első is sok nem csak a második.

Változz meg, de gyökeresen. Ne rinyáljál! Utálom, ha egy férfi finyál. Szedd össze magad, és ne törődjél semmivel. Sodródj az árral inkább.

2014. márc. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!