Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire számít az öltözködés?

Figyelt kérdés
Tehát, ha pl. egy átlagos anyagi helyzetű srác nem olcsó, Adidas, Nike, Puma, Lonsdale, stb. márkájú ruhákat hord, de azért nem is luxusruhákat, tehát pl. Fred Perry, Ralph Lauren, Ben Shermann, Hugo Boss, az mennyire imponál? Vagy mennyire tartjátok gáznak? Elsősorban a huszonéves korosztály véleménye érdekelne.
2014. márc. 5. 10:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vannak bajok, ha már megfogalmazódott benned ez a kérdés...
2014. márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Fura ha az ember ezzel kezdi... Szia jó a ruhád, járunk? Ilyen nincs.

Kívül minden, belül semmi.

2014. márc. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hát a stílus az érdekel, de az hogy most milyen márkájúak a ruháid azok baromira nem

amúgy meg akkor mégis milyen márkájú ruhákra gondoltál?

2014. márc. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Soha nem szoktam nézni, hogy milyen logó van egy ruhán. Ha jó a színe, mintája, szabása, és jól áll az illetőnek, akkor tetszik, ennyi.
2014. márc. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Bocsi, lehet, hogy kicsit kétértelműen fogalmaztam, tehát nagyrészt hasonló márkájú ruháim vannak:

Fred Perry, Ralph Lauren, Ben Sherman, Hugo Boss, Burberry, Levis, tehát ilyen közép árkategória.

2014. márc. 5. 11:21
 6/13 anonim ***** válasza:
Barátomnak szerintem a kínairól vannak ruhái, de jó a teste, úgyhogy nem édekel. :D Nekem a test számít, nem az, hogy milyen cetli van a ruha nyakán.
2014. márc. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a márka, inkább legyen ne márkás az összes cucca, minthogy állandóan olyanokban lavírozzon. A lényeg, hogy legyen fiús/férfias, laza, van mikor elegánsabb, én pl az ingekért oda vagyok farmer kombóval. Legyenek tiszták, jó illatúak a ruhái, és jó állapotban lévők, tehát ne szakadt, lukas, meg ilyesmi. Nekem ennyi bőven elég.
2014. márc. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nekem számít,hogy milyen ruhákat hord ne legyen gáz ízlése azért mégis csak velem mutatkozik és ne nézzen ki hülyén.

Nem szeretem,ha valaki ilyen melegítős ruhákat hord és azt se ,ha buz.is ruhákat pl rózsaszín és stb..

2014. márc. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kínaiban ugyanolyan fazonú ruhákat lehet kapni sokkal olcsóbban, mint amilyenek a márkaboltokban vannak. Szerintem fölösleges többszörös árat kifizetni azért, hogy legyen a ruhádon egy 2 centis márkajelzés, amit csak közelről vesz észre az, aki tudja, hol keresse.
2014. márc. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem érdekel ki milyen cuccokba jár.Csak olyan ruhákba járjon,ami megy a stílusához,alkatához.
2014. márc. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!