Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lányos fiú vagyok, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lányos fiú vagyok, akkor hozzám egy fiús lány illene, vagy egy nálam is lányosabb?

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
akivel jól érzed magad és ő is veled ezt így nem lehet megmondani
2014. márc. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy egy fiú talán?
2014. márc. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen.
2014. márc. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Hozzád egy futócipő illene vagy egy bicikli v egy konditerem h sportolj valamit. Meg munka, hogy ne unatkozz.
2014. márc. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy nálad is lányosabb
2014. márc. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem így kell keresgélni, hanem majd ha összejön egy randi és megértitek egymást, akkor oké, szóval ez nem ilyen törvényszerű valami
2014. márc. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem igen.

Úgy ahogy a nagyon kemény csávóknak kis buta,esetlen,félős plázacica szerű barátnőjük van általában,egy gyengédebb úgymond lányosabb fiú mellé olyan lány passzol akit nem kell irányítanod,nem neked kell felsőbbrendűséget sugároznod,tehát megtud állni a saját lábán,nem életképtelen,jellemre erősebb személyiség.

Én sem vagyok egy rambo típus,és sokkal jobban érzem magam olyan lánnyal aki "fiúsabb".

2014. márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
WRXSTI, ezzel magad életképtelenezted le... Baromira utálom azokat a "férfiakat", amelyek azt várják, h a nő legyen még "fiús". Még ilyet... A kérdésre: Akivel jól érzed magad
2014. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én :D (fiús lány)
2014. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!