Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jégkirálynő-típus ijesztő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jégkirálynő-típus ijesztő, srácok?

Figyelt kérdés
Sokszor mondják nekem hogy ha nem is jégkirálynős, de van egy ilyen "tiszteletet parancsoló"/"rideg"/"kegyetlen"/"felsőbbrendű" beütésem és attól félek ettől néha a fiúk megijednek, pedig amúgy jóban vagyok avelük XD de ha nem tetszik valami akkor "úgy" nézek. Van olyan pasi akinek egyáltalán bejön? :/ 16/l
2014. márc. 5. 20:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
a jégkirálynak biztos!
2014. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A hóembernek talán.
2014. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2014. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem ijesztő számomra, inkább visszataszító.
2014. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
hozzátok a hajszárítót
2014. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten kedvelem az ilyen lányokat.
2014. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
A vicces csak az, hogy te "jégkirálynőnek" hívod az ostobaságot, a flegma arcot, és a felszínességet. Nem, nem ijesztő. Visszataszító és megvetendő.
2014. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%

Bár én lány vagyok és értékelem ha egy nő ilyen :)

A fiúk viszont gyakran félnek, lenézik az ilyen lányokat.

De ne változz meg mások kedvéért.

2014. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Kár, hogy egyes férfiak abszolút nem veszik észre, hogy pont az ilyen beütés, páncél mögött rejtőzik a meleg szívű, gyengéd nő... de mindegy is, nem is fogják soha észrevenni.
2014. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
9-es: már miért kéne észrevennem nekem azt, ha egy lány megközelíthetetlent játszik és nem a hiteles énjét adja? Ha azt akarja, hogy észrevegyék az értékességét, akkor adja magát. Színészekre nincs szükség.
2014. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!