Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden srác úgy van vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden srác úgy van vele, hogy miután ha önkielégítést végzett (és értelemszerűen"közben":-) egy adott csajra fókuszál. :-) a művelet után már nem érdekli az adott csaj?

Figyelt kérdés
Legfeljebb akkor ha megint rájön a"kangörcs"...?:-) Vagy már akkor úgyis egy másik csaj van soron...?:-)))
2014. márc. 6. 10:05
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Szerintem pasi nincs a földön aki"hokizás"után-már józanul:-) még érdeklődik az adott csaj után!
2014. márc. 6. 10:06
 2/24 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség.

Most akkor ha vki a barátnőjére hokizik, akkor utána szakít, mert már nem érdekli?

Hülye vagy : )

2014. márc. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
de igen, ha szerelmes akkor érdekli! illetve pl élőben nálam barátságnál sincs olyan, hogy ne érdekelne. szóval ha csak barátok is vagyunk, szexelünk, elélezek akkor ugyanúgy érdekel és folytatjuk tovább órákon át :) 22f
2014. márc. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Jéé velem is ez van. xD

De természetesen, csak ha nincs senkim.

2014. márc. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
A 2-es bolond mert még a kérdést sem tudja értelmezni. A másik kettő jól válaszolt.
2014. márc. 6. 11:37
 6/24 A kérdező kommentje:
Emlékszem még nyáron megláttam egy írtó jó bigét a b.megállóban. Alig vártam hogy hazaérjek...:-) Aztán a"munka":-) után úgy elfelejtettem mint a sicc...Most csak a példa kedvéért felidéztem de hogy mi is volt rajta jó ami megfogott arra már nem emlékszek. Volt egy csaj a b.megállóban akire otthon"kivertem"aztán...kész.
2014. márc. 6. 11:40
 7/24 Mr. Truth ***** válasza:
Attól még hogy te igy állsz a nőkhöz nem biztos hogy más is ilyen fogyatékos. Van akinek többet is mond egy nő mint huszon pár rántás...
2014. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Persze hogy van. De kevés.


Egy öntudatos pasinál aki a munkáját komolyan veszi(és tudjuk hogy azt a munkát lehet komolyan végezni ahol nincsenek hátráltató tényezők)a nő egyet jelent. Kikapcsolódás.

2014. márc. 6. 12:17
 9/24 anonim ***** válasza:

nálad kicsit többet tettem le szellemi munkában az asztalra, és nincs így. ez csak a beteg kisgyerekek fejében van így


30+F

2014. márc. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

"nálad kicsit többet tettem le szellemi munkában az asztalra, és nincs így. ez csak a beteg kisgyerekek fejében van így"


Márpedig így van.


Végzettségben is és munkakörben is több vagyok nálad(az emberi oldalról nem is beszélek)és jobban teszed ha belenyugszol a megváltoztathatatlanba.


Ja...és még annyit, hogy a kapcsolataim is erősebbek a tieidnél. Ezt csak azért mert ismerjük egymást és ha tovább zaklatsz privát az állásod(amely állás CSAK beosztás)megszünik.


Értve vagyok?!

2014. márc. 6. 12:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!