Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ír, ha látja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír, ha látja, hogy messze vágyuk egymástól?

Figyelt kérdés
Társkeresőn írt egy csaj,kérné a mail címem,pedig láthatja,hogy messze vagyunk egymástól,a csaj Budapesten él én debreceni vagyok,de ír. Én azért nem utazok el Pestre,hogy megrakjam. Ha valami Debrecenbei csaj ir azt szívesen megrakom.

2014. márc. 5. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor nem is akarsz annyira rakni...
2014. márc. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még a rakáshoz is lusta vagy? Gép előtt ülni sokkal könnyebb, az igaz
2014. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sőt, még visszaírni is lusta....
2014. márc. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Itt is van annyi szexi csaj,hogy megdugnam mindet sorba csak ezek nem írnak,eddig kettő írt,mind a kettő pesti:(
2014. márc. 5. 23:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Pár órával ezelőtt voltam Debrecenben. Hála az égnek nem találkoztam veled.
2014. márc. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elég szomorú, hogy neked csak dugásra kellenek a lányok.
2014. márc. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert melyik férfinak nem arra. Hol elsz? Ez a 21.század:)
2014. márc. 6. 01:04
 8/8 A kérdező kommentje:
Am.nem csak dugasra,hanem ismerkedni és majd Mindennek eljön az iddeje,a szexnek is.
2014. márc. 6. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!