Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz az a felfogás, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz az a felfogás, hogy miután elutasított egy lány (akibe szerelmes voltam), már csak olyannal kezdenék, akit nála is jobban szeretek?

Figyelt kérdés
Szóval nem elégednék meg azzal, hogy vonzónak találom, kellene egy tulajdonság, amit jobban szeretek benne, hogy kezdeményezzek.
2014. márc. 3. 02:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Az lenne a normális, ha kezdetben sem kezdenél olyannal, aki csak vonz.
2014. márc. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az Élet Ellenségének igaza van. A vonzalom nem elég. Több kell ehhez.
2014. márc. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

lóf-aszt sem számít az elutasítás.

nemrégiben számoltam egy átlagot a régi nőimből és közülük a hezitálók átlagosan 6-8 visszautasítás után törtek meg és lettek az enyéim.

szóval te az 1.eddel eléggé piti vagy.

http://www.youtube.com/watch?v=6XBuqTeUAc0&feature=kp

2014. márc. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"6-8 visszautasítás után törtek meg és lettek az enyéim"


Gondolom mentél és megerőszakoltad őket, miután képtelen voltál elfogadni, hogy nem kíváncsiak egy ilyen kreténre.

2014. márc. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem fog működni. Legalábbis nagyon nehezen. Megszeretni aztán meglátni?
2014. márc. 3. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki ugy válaszon párt ahogy magának megfelel.
2014. márc. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!