Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon sovány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon sovány az aki 165cm magas és 49kg? Lányra gondoltam.

Figyelt kérdés
Ès mondjuk sportos testalkattal?
2014. márc. 6. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Döntsd el te
2014. márc. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, de ehhez kép kéne, hogy eldöntsük.
2014. márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
basszus hugom 170 cm és 43 kg és nagyon jól néz ki mondjuk ennél vékonyabb már nem jó de az nem vékony az pont jó sőt majdnem duci
2014. márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy a 170cm és a 43kg csinos, de szerintem az nagyon sovány.
2014. márc. 6. 13:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz eldönteni, de szerintem nem.
2014. márc. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem sovány,én 176 cm-rel voltam ennyi,na az kicsit kevés volt,de ehhez a magassághoz tökéletes
2014. márc. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én még a saját súlyom sem tudom... Most mit mondjak erre, sz@r? Vagy überkeménydurvajó? Az összkép a lényeg! (Fénykép kéne...)
2014. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a NORMÁLIS válaszokat!!
2014. márc. 6. 19:52
 9/9 anonim ***** válasza:
hát,figyelj, nekem ugyanezek a paramétereim: se mellem,se fenekem... (és valljuk be azért a férfiaknak nem ez tetszik) szóval,aki szerint ez már majdnem duci,annak fogalma sincs a számokról és az egészségről sem.
2014. márc. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!