Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 vagy fiú.80 kg 180 cm...

14 vagy fiú.80 kg 180 cm magas. Hogyan fogyhatnék le nyárra? Minden szer nélkül gondoltam csak természetesen?

Figyelt kérdés

a sport megvan heti 3x2 óra karate edzés.

nyára szeretnék a hasamról fogyni!pár hónap alatt ez lehetséges kiegészítők nélkül?

köszi minden választ előre! :)))


2013. febr. 8. 20:21
 1/8 anonim válasza:

lehet hogy ilyen a szervezeted :)

Majd megnyúlsz :)

Gondolom már csajoználl :)

2013. febr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nyárig még van idő.

Mosdjuk 1 óra kocogás, és ne egyél túl sok csokit :)

De azétr beiktathatsz hetente egy kicsit :DD

2013. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Awful11 ***** válasza:

A fogyáshoz szálkásító étrend és aerob edzés kell. Helyi zsírégetés nincsen, szóval nem tudsz csak hasról fogyni.

Heti 0,5-1 kg fogyás a normális, ha annál több akkor nem zsírból hanem izomból fogsz fogyni.


Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm ch. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojás. Szénhidrát: zöldség, rizs, zab teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta. 3 óránként kajáljál, napi 6-7 étkezésnek kéne lenni. Igyál min. 2 liter vizet. Ne egyél sok szénhidrátot, hanyagold a cukros kajákat, gyorskajákat, péksütiket és a tejet. Kell még aerob edzés is, tehát végezz napi min. 1 órás testmozgást, ami lehetőleg futás,lépcsőzés, biciklizés vagy ugrálókötelezés legyen.

Itt találsz minta étrendeket is: [link]

2013. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
elírtam bocsi "mondjuk"
2013. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én 84kg és 181cm vagyok, és messze nem vagyok elhízott... Neked biztos más a testfelépítésed, mert a 2 infó alapján nem kéne elhízottnak kinézned.
2013. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

én szerintem a szálkásítósat fogom kipróbálni! :)

és akkor hogy a 6 étkezés meglegyen suliban mit ehetek majd?

2013. febr. 8. 21:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a suliban teljes kiőrlésű kenyérből készült szendvicset eszem rohadt sok hússal+zöldséggel. Most igaz, tömeget növelek, de szálkásításhoz is nagyon tuti.
2013. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

kipróbálom akkor! :)))

és kb. mennyi idő mulva tünnek el a zsírok?

kb. 4-5 kg felesleg van a hasamon az 1-2 hónap?

2013. febr. 9. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!