Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 eves vagyok de meg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 eves vagyok de meg nem vilagositott fel senki?

Figyelt kérdés
13 vagyok.. emlekszem hogy 11 (tudom hogy semmi keresni valom nem volt facebookon) eves koromban meg lattam a facebookon egy olyan kepet hogy 1+1=69.. persze akkor nem tudtam mit jelent megkerdeztem anyatol o azt mondta nem.. 1+1az 2 hol lattad ezt a hulyeseget ? En mondtam hogy facebookon azt mondta hulyeseg..erre visdza gondolva mar nagyon kinosan erzem magam De a mai napig egy arva szot sem szolt szex rol.. Soha nem tennem meg ..ez csak egy pelda.. de mi lenne ha nem tudnek a vedekezesrol es anelkul csinalnam ??.. (csak pelda..meg kicsi vagyok) de nem vilagosit fel.. magantaulo vagyok szoval nekem nincs nem volt felvilagosito ora.. persze azota mar nagyon sok dolgot tudok mindenrol tobbet amit tudnom kene de mindet gyakorirol es internetrol tanultam.. szerintetek felfog valaha vilagositani ?! meg csak szobase hozta eddig a temat.. 13/L

#szex #gyerek #fel vilagositas
2014. márc. 6. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
nemfog.
2014. márc. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most azt szeretnéd, ha felvilágosíanánk, vagy hogy anyád segédkezik-e benne?
2014. márc. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Több mint valószínű, hogy nem fog. Sajnos van olyan szülő akinél ez tabu..Aztán még szegény gyerek a hibás..
2014. márc. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19 vagyok, anyukám egyedül nevel, és soha nem világosított fel semmilyen szexuális dologról, a barátaimtól tudtam meg mindent majd interneten néztem utána még a dolgoknak, kb 16 vagy 15 lehettem amikor anyám tök meglepően kérdezte tőlem hogy "Te tudod mi az a szex?" de nembaj, mi nem beszélünk ilyen dolgokról, és őszintén nem is akarok az anyámmal ilyesmiről beszélni, szerintem erre a témára ott vannak a barátok :D
2014. márc. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem se világosítottak fel. Otthon egyáltalán, de a suliban sem nagyon emlékszem, hogy lett volna ilyen. Szóval nehogy azt hidd, mert magántanuló vagy, lemaradtál valami fontosról és pótolhatatlanról! ;) Nagyjából én is az internetről tanultam meg mindent. Pedig ez még az ezredfordulón volt, amikor nem létezett GYK meg ilyen oldalak, ahol kérdezni lehetett volna. ;)
2014. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd ahogy telik az idő felvilágosodsz, barátnőktől, netről, stb. Amúgy én meg kicsi koromban anyámtól azt kérdeztem meg hogy mi az a kefélés, mert ezt hallottam valahol. Ő meg azt mondta hogy nem tudja.
2014. márc. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú ezeket a sztorikat olvasni... én bármikor kérdeztem bármit a szüleimtől, ami ilyen kényesebb téma volt, készségesen elmagyarázták az én szintemen, de nem virágokkal és méhekkel... Emlékszem, harmadikban egyszer hazajöttem, hogy "anya, mi az az orgazmus?", mert hallottam az osztálytársaimat nevetni ezen, és elmagyarázta. Szerencsém van, mert azóta is bármiről tudok vele beszélni, ha bármi szexualitással kapcsolatos problémám lenne, valószínűleg hozzá fordulnék tanácsért. Szerintem ez nagyon fontos része annak, hogy igazán bizalmas kapcsolat alakuljon ki anya-lánya között, és nagyon sajnálatos, hogy sok szülő ezt elszalasztja.

19L

2014. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!