Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha egy pasi noi parfumot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha egy pasi noi parfumot hasznal? Eszre lehet venni magabol az illatbol, hogy noi, ha nem tudja. Valaki?

Figyelt kérdés
Jobban tetszenek a noi parfumok, mint a ferfi. Mielott valaki megkerdezne, hetero vagyok, a hulyeskrdektol pedig kimeljetek!
2014. márc. 7. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Te dolgod, de legtöbbről simán leró, hogy női parfüm.
2014. márc. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a legtöbb ffi parfüm is olyan büdös, mintha női lenne

igen, ciki

2014. márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, határozottan az.

[link]

Tuti észre lehet venni, a férfi parfümök olyan büdösek, mintha egy oroszlán megevett volna egy hajléktalant és az párologna ki a pólusain.

2014. márc. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A parfümök büdösek? Talán nem a pumát meg az adidast kellene parfümnek tekinteni ;)
2014. márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, igen minden férfi parfüm katasztrofális.
2014. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ciki es ra lehet jonni. B*zis
2014. márc. 8. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem feltetlenul. Eleg sok olyan noi parfum van, amik jol allnak ferfiaknak is. Pl a fuszeres, fustos, oudos vagy aquas, citrusos illatokat kimondottan el tudom kepzelni ferfiakon is. Ha tul edes, cukros, akkor gaz, azt nem ajanlom. Nagyon vekony a hatar, neked kell megtalalni.

Nezz szet esetleg az uniszex illatok kozott, hatha ott nagyobb szerencsed lesz.

(Zarojelben jegyzem meg, hogy egyszer egy egesz uveg ajandekba kapott parumot elhasznalt a ferjem, mikor rendelni akartunk olyat es rajottunk, hogy az egy noi parfum volt. Abszolut nem volt feminin, nagyon jol allt neki. Szoval szerintem nyugodtan probalkozz.)

Mindjart szetnezek es ajanlok par parfumot.

2014. márc. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

legkozelebb adj meg kulcsszavakat, akkor a parfumb*zik konnyebben idetalalnak :)

szoval szerintem pl ezekkel ferfiak is probalkozhatnak:

Yves Rocher - Voilé d'Ambre

Dior - Dune

Prada - Amber

Dita Von Teese Erotique

Thierry Mugler Innocent

Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques

Dior Midnight Poison

Guerlain Shalimar

Dior Addict

Dolce&Gabbana D&G Light Blue

Thierry Mugler Womanity

...es meg sorolhatnam, a legtobb Niche illat is hordhato mindket nemnek szerintem

2014. márc. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak normális férfi parfümök, pl. Paco Rabanne 1 million, Amouage Interlude Man.
2014. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!