Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek egy pasinak sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy pasinak sem?

Figyelt kérdés

Igazából az utóbbi időben nagyon sokat változtam. Régen nagyon visszahúzódó és félénk voltam, sosem jártam sehova....bulizni sem...mindig csak otthon voltam. Így érthető, hogy miért nem volt még barátom. De mióta elkezdtem a főiskolát minden megváltozott. Eljárok bulizni...szórakozni. Szoktam ismerkedni pasikkal...általában minden jól megy...jól elvagyunk...de valahogy pár találkozás után mindig megszakad a kapcsolat....többnyire találnak vki jobbat nálam. Eleinte nem zavart, de már nagyon idegesít h mindig ez van. Sosem kellek nekik. Nem tudom miért, hiszen kedves, aranyos, közvetlen lány vagyok...nem modellszépségű...csak olyan átlagos...de nem ronda. Szerintetek mi lehet velem a probléma?? Mit kéne másképp csinálnom h végre én is kelljek vkinek és ne csak szórakozni legyek jó míg nem találnak jobbat???


20/L



2014. márc. 4. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
El kéne kezdenünk beszélgetni.
2014. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ismerj meg. Írj!
2014. márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?:)
2014. márc. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

lehet tudtodon kívül "lövöd le" őket

írj rám kitárgyaljuk ha gondolod nem te leszel az első "páciensem" itt

2014. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog miatt lehet:

1. Vagy van valami olyan tulajdonságod, szokásod, viselkedésed, amivel elriasztod őket;

2. Vagy egyszerűen azért, mert a legtöbb főiskolás/egyetemista azért jár bulizni, hogy d*gjon, és nem azért, hogy járjon valakivel. Látják, hogy nem fogod széttenni a lábad, így aztán lelépnek.

2014. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kép?
2014. márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ahhoz, hogy mi tudjuk mi a "baj" velünk is beszélgetned kéne. így számtalan oka lehet. ahogy látom felettem már írnának páran, de megértem ha nem épp velük akarnál beszélni...:D

20f

2014. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Velem is mindig ez történik, és én sem jöttem még rá az okára... :( Nincs kedved megvitatni a dolgot? szintén 20/N
2014. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha több találkozó (randi) után hagynak ott, akkor a belsőddel lehet a bibi. Próbáld kideríteni, hogy mivel lehet a srácoknak problémája! Nincs esetleg őszinte fiúbarátod?
2014. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ha rájött valamelyikőtök az okára írja meg nekem.

20f csupán csak kíváncsi vagyok

2014. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!