Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fusztrál egy gyerekkori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fusztrál egy gyerekkori ismerősöm elvesztése?

Figyelt kérdés

Volt egy rendkívül energikus, hihetetlen, kedves, aranyos lány, akivel nagyon kedveltük egymást éveken keresztül. Amikor szakított a barátjával találkozgattunk, de még fiatal voltam és nem nagyon mertem kezdeményezni.


Utána valahogy valamin összebalhéztunk, én poénnak vettem, ő komolyan, és egy életre letiltott. Azóta sem tudtam vele beszélni, legalábbis a jelenlegi barátján keresztül annyit, hogy nem is akar.


Nem zaklatom, de rendkívüli módon fusztrál, sok dologban voltunk benne együtt és most huszonévesen, megérne a dolog a folytatásra. Egyébként van barátnőm. Félévente felhívom telefonon, de már kétszer vette fel a barátja, hogy ne zaklassam. Többet nem fogom hívni.



2014. márc. 7. 21:23
 1/5 A kérdező kommentje:

2x hívtam fel azóta egyébként. Gondoltam, eltelt már több mint 4 év, barátnőm is van, csak kinőttük a dolgot...


nagyon fontosak az életben a kapcsolatok, főleg az őszínte megbízható nem érdek-kapcsolatok is, kevés a normális ember, ezért is hiányozna a társasága.


Az is elképzelhető, hogy emlékeztetem a volt barátjára, akivel szakítottak, bár ha tényleg erről lenne szó, nem találkozgattunk volna a szakítás után.


Igazából nem tudom mi van, lehet, hogy hibát követtem el azzal, hogy nem léptem akkor? De még 17 éves voltam, tojáshéj a seggemen. Mindegy.


Egyszerűen csak zavar ez az egész. Mintha valami rosszat tettem volna.

2014. márc. 7. 21:26
 2/5 A kérdező kommentje:

Bevallom őszíntén lehet, hogy beteges, de én azt tudom elképzelni, hogy lehet, hogy érez valamit irántam, vagy érzett (mivel olyan közel álltunk egymáshoz szerintem elképzelhető) és fél attól, hogy felkavarom a mostani életét.


Legutóbb a barátján keresztül valami olyasmit üzent, hogy a volt barátjával együtt egy egész korszakot megpróbált lezárni és én is a része vagyok. Vagy valami hasonlót.

2014. márc. 7. 21:27
 3/5 A kérdező kommentje:

Illetve: valami olyasmit üzent, hogy még nem jött el az ideje, és biztosan összefutunk majd a jövőben, vagy nem tudom.


Vagy pszichopatának tart és menekül előlem, vagy valami nagyon mély nyomot hagytam benne. (jó bevallom, úgy megdugnám mint a lovat, és ezt ő is érzi) de nagyon sokáig kedveltük egymás társaságát és úgy tudom ezt az egészet azelőtt is tudta...

2014. márc. 7. 21:33
 4/5 A kérdező kommentje:

sőt, úgy tudom tetszettem is neki, egy ideig az anyjával is nagyon jóban voltunk.


+ a kapcsolatunk akkor kezdett el zuhanórepülésbe indulni amikor rányomultam egy barátnőjére, eléggé idióta módon.

2014. márc. 7. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért mert bárhogyis történt, arra gondolsz, h máshogy is történhetett volna... :)
2014. márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!