Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány, de visszauta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de visszautasított, mert "ronda" és "sovány"vagyok, ez nagyon megalázó?!

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

Az.

Változtass.

Sok sikert!

2014. márc. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, és van egy rossz hírem, ronda is maradsz örökre!
2014. márc. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Legalább őszinte volt. Változtass magadon, a léyneg az, hogy magaddal elégedett légy.
2014. márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Mondom én, hogy felszínes ribi az összes csaj... Szánalmasak! Kérdező, ne foglalkozz a libákkal, én már régóta nem csajozom, és nem, nem lettem ettől még meleg sem!
2014. márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
zsírdisznó csaj=sovány fiú???????
2014. márc. 7. 17:39
 6/13 anonim ***** válasza:
Hasonló kategória. Egyik se szép.
2014. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
akkor a kövér fiú jobb?
2014. márc. 7. 17:41
 8/13 anonim ***** válasza:
Ma a lányok minden második pasira azt mondják, hogy ronda, köszönhetően a média szellemi rombolásának... Manapság úgy kell minden pasinak kinézni, mint pl Brad Pittnek, máskülönben le lesz koptatva minden csaj által...
2014. márc. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A soványság nem rossz, csak tudni kell az előnyeit.

Egyébként is létezik konditerem.. hónapokon belül kockás hasat tudnád varázsolni magadnak, a szálkás testről nem is beszélve. Akkor, ha nem vagy egy adonisz, még mindig nincs veszve semmi. Vágass egy jó frizurát, öltözködj stílusosan, legyél jó fej, és vicces és máris jó úton haladsz.

2014. márc. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ahhoz hogy izmos legyek sokat kell zabálnom a kockás hast emellett nehéz összehozni,a frizura+ruhák meg vannak
2014. márc. 7. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!