Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza lehet valahogy hozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza lehet valahogy hozni a reményt, hogy egyszer majd nem leszek egyedül?

Figyelt kérdés
Évekig reménykedtem, álmodoztam, de már nem megy többé. Rájöttem, hogy az álmaim nem lehetnek valóságosak, egy kapcsolat velem a valóságban nem történhet meg. Azóta képtelen vagyok elképzelni is, hogy valaha lesz valaki mellettem is. Lehet ez ellen az érzés ellen tenni valamit?
2014. márc. 7. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Állítólag a nők el fognak szőrösödni mely a mellükön és az arcukon főleg bajusz által kezdődik majd, szóval nem vesztesz sokat.
2014. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze. Hagyd abba az álmodozást és menny el ismerkedni. Ha nem teszel érte ne várj csodát haver.
2014. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem se volt soha senkim, és talán nem is lesz. Jobb pillanataimban el tudom ezt felejteni, de néha irtózatosan elkezdenek gyötörni az érzések, és akkor nagyon nehéz. Persze az se jobb, ha áltatom magam, hogy "majd biztosan összejön valami", de teljesen meg nem tudom kiverni ezt a fejemből. Őszintén szólva nem hinném, hogy ettől teljesen meg lehet szabadulni, max. egy totális kiégés után.
2014. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!