Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy mikor pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mikor pasim van rengeteg a jelentkező és mikor egyedül vagyok nincs senkim? Valahogy nem értem az élet ezen részét. Ilyen esetben mit csinaljak, hogy helyesen cselekedjek? Főként ha pl mind2 irant erzek vmit?

Figyelt kérdés
nekem egyszerre ket fiu ``jelentkezom`` nem tudtam mit csinaljak mert mind2 irant egyforman ereztem. azten otthagytam az egyikert a masikat es a vegen ahog mondani szoktak ket szek kozt a foldre ultem. nem tudom hogy ilyen esetekben mit csinaljak! lecccike segitsetek!!!!
2008. aug. 26. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van velem is, szinte mindig:D És tudom, hogy szemétség, de ha több 'jelentkező' van, akkor általában 1-2hetet 'jáárok' velük, és úgyis megtudom, ki az, aki bejön hosszabb távon, és ki az, aki nem:)
2008. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért van így, de én is úgy szoktam járni, hogy amikor van valakim, akkor több másik jelentkező is lenne. Azt válaszd, akivel előbb megismerkedtél, mert imponál neki az, hogy a másikat elkergeted :-)
2008. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira tipikus:D

tudod, altalaban ez szokott lenni, Murphy torvenye:P

Mikor egyszerre ket pasi csapja a szelet, akkor valoszinuleg vagy csak az egyikbe vagy szerelmes vagy egyikbe sem. ha valaki ugy erzi mind a kettot szereti, akkor igazabol egyiket sem.

ilyenkor azt teheted, hogy a szivedre hallgass, es ne az eszedre. Ilyenkor jo az egyikkel megprobalni, es nem kacsintgatni kifele. mas megoldas nagyon nincs

UDV

2008. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Én arra tudnék tippet adnimikor nincs senkid

Akkor keress meg

2008. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Dettó így vagyok (lány)
2008. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nálam is van :P

Amikor van pasim jönnek százával.Tapadnak rám szépek csúnyák fiatalok öregek.

Volt egy olyan ami ugy nézett ki mint egy bányarém de arró inkább nem mesélek.

Amikor meg nincs pasim nincs jelentkező csak az a ronda bányarém tapad rám továbbra is.Kopasz tei van ragyákkal és tiszta retkesek a fogai.

2008. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Nekem is ígyvan szinte mindíg!!Szeritem ez azértvan mert akk megnől az önbizalmad és mind tudjuk az sokatdob a kisugárzásodon meg hasonlók... és ezért. meg vannak olyan emberek(eléggé sok) akik úgy gondolkodnak h megkaphatom nemiskell de ha küzdeni kell érte akk máár jobb szebb stb.
2008. aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azért van, mert amikor jól érzed magad egy kapcsolatban, "bevonzod" a többi ffit is, mert úgy viselkedsz. Ha egyedül vagy, lehet, hogy kicsit életuntabb az ember, magányos. Szerintem legalábbis...
2008. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszke az eddigi véleményeket továbra is várom!!! én kiváncsi lennék fiúk véleményére is és persze a többi lány véleményére is számitok!!! de ti csajok nem vagytok kiváncsiak 1 fiú véleményére, én szeretnék választ kapni hogy miért csinálják ezt!!! ugy hogy továbbá is várom csajok és fiúk véleményét egyaránt!!!!
2008. aug. 27. 21:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ez ment folyton, de én egy " csaló " voltam, mert nem volt nőm, és kiváncsiságból elhitettem a haverokkal hogy van nőm, aztán lett is rá 1 héttel csajszi, de totál nem jött be nekem, aztán egy másik csaj leállt kérdezgetni hogy van e csajom mert a barátnőjének bejövök, és utána is az egymással üzengetés ment a haveri körömben, így mind a 2 csajjal megszakitottam a kapcsolatot.

Azóta nincs jelentkező immáron 6 hónapja, és nagyon jól elvagyok, a szingliségnek is megvannak a maga erényei, például tuti nem ejtenek pofára, nem idegeskedsz azon hogy mikor basznak át, szabad vagy, bulizol, flörtölsz, de ne mutad ki hogy csorog a nyálad egy valamirevaló után, és ne akard a szerelmet. 19 vagyok, fiú, és még nem volt barátnőm, de nem is zavar, mert ez ÍGY JÓ :)

2008. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!