Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, hogy megszűnj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, hogy megszűnjön a "szerelmes idegesség"?

Figyelt kérdés

Fura kérdés lesz, előre szólok. Biztos ismeritek azt az érzést, azt a kellemes idegességet mikor szerelmesek vagytok, és alig várjátok hogy láthassátok a szerelmeteket. Nos tudom, kicsitn illúzióromboló ezt így fizikailag venni, de mégiscsak fizikai hatás. Nálam ez nem ez a kellemes idegesség, nem az a kellemes szerelem, de mégis egy ideg vagyok miatta, ha meglátom, akkor folyamatosan lenyugszom, de ez az idegesség, gyomorgörcs kezd idegesíteni, és nem tudom mit tehetnék ellene. Tudom, ennek a kérdésnek konkrétan nincs köze a témakörhöz, de sokan járnak ide, hátha valaki tud segíteni. Csak várjak, egyszer úgyis elmúlik? Vagy van rá valami praktika? Gyógyszert nem akarok szedni, meg annyira nem is rossz a helyzet, de mondjuk valami nyugtató tea segíthetne ezen? Vagyis az ilyen lelki dolgot, mint a szerelem, vagyis annak fizikai "mellékhatásait" lehet gyógyítani? Mert kissé aggaszt, hogy ez már elég régóta megy, és hatással van az egész napomra ha ilyen idegességge kelek fel.

Remélem érthető a kérdés és nem néz mindenki hülyének :D


2014. márc. 7. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én úszni jártam és segített, kikapcsoltam az agyam.
2014. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De jó neked nekem nem sikerült kikapcsolni
2014. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
akarni is kell azt...
2014. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tehát olyan érzés kerít hatalmába,mintha folyamatosan nyugtalan,feszült lennél,szoronganál.Boldog szeretnél lenni,de valamiért mégsem vagy felhőtlenül az.Ha a kapcsolatoddal őszintén minden rendben van,akkor benned,a lelkedben belül van valami gebasz.Ezt kéne tisztáznod sürgősen a pároddal.
2014. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Akarni akarom, nagyon is, csak nem megy.

Kedves utolsó, nincs párom. Anélkül is lehet szerelmes az ember.

2014. márc. 7. 22:24
 6/12 A kérdező kommentje:
Az első tippet köszönöm!
2014. márc. 7. 22:25
 7/12 anonim ***** válasza:
De mehetsz futni is, de az úszás jobb.
2014. márc. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha megpróbálnál összejönni vele? :) Akár sikerül, akár nem, ez a feszültség elmúlna. Ha sikerül, akkor király, ha meg nem, legalább túllépsz rajta. Nem jobb ennél bármelyik?
2014. márc. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam, nem jött össze, és nem múlt el a feszültség...
2014. márc. 7. 22:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért, visszautasított?
2014. márc. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!