Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tanárom egy perverz állat!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sarah200 kérdése:

A tanárom egy perverz állat! Nem tudom mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Az iskolában a kézi edzőm perverz. Állandóan engem néz. Megjegyzéseket tesz. Egy másik volt csapattársammal is így viselkedett. Megjegyezte hogy mennyire kitette a melleit.....! A lány abba hagyta a kézit és valamiért teljesen megváltozott. Visszahúzódó és félénk lett. Most engem szemelhetett ki. Nézi a melleimet is. A múltkori meccsen ott álltam az ajtóban és amikor bejött teljesen a melleimhez bújva ment el. És ez csak rosszabbra fordult mert lentebbre ment. A fenekemhez tette a TENYERÉT ez már nem volt véletlen vagy félreérthető. Kézire muszáj mennem mert magát a sportot nagyon szeretem de ahogy csak próbálom elkerülni az edzőt nem nagyon sikerül. Mit tegyek??

2014. márc. 7. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
vegyél egy sokkolót és lődd tökön, vagy mond meg neki, hogy ne csak a kezed járjon, csináld is te perverz állat!
2014. márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Szólj az iskolaigazgatónak. Egyik társad suttyomban fel is vehetné egyszer ezeket a "véletlen" mozdulatokat kamerára.
2014. márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen tanár nálunk is, olyan 50 körül van, a 8-9.-esek a kedvenc korosztálya. :D
2014. márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

szólj apádnak

ő csomót köt majd a fas.zára ennek a csótánynak

2014. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

azért csinálja mert te meg tűröd... egyszer állj ki magadért, szólj be neki :D de ne légy szerény, nyugodtan mond a képébe hogy "ne fogossa már a seggem" :D így.

ha a sarkadra állsz, majd meglepődik, és nem csinálja többet

2014. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek, vagy tényleg lépj fel mindenki előtt ellene, hogy hagyjon már téged békén, emg mit fogdos? Pampogj egy kicsit, és talán leáll:P
2014. márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok. Nagyon rossz így, de félek tőle. Lehet furán hangzik, de így van.
2014. márc. 7. 22:24
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Sok hülye válasz... Lány vagy, ő férfi ideje megtanulni, hogy kell kihasználni :DD Mint férfi mondom ha ráordítasz, hogy még egy ilyen ráversz mint macskát szarni, hidd el megse fog tudni szólalni. Lány vagy előbb állnak ki melletted, mint egy férfi tanár mellett.. Nemhiába előbb lesz a tesitanárból perverz mint egy sulis csajból:)


Nem kell f*sni, ha bármit csinál: néz, mozgolóik, simul.. ne szarozz kérdezz már rá: Hogy ugyan mégis mit csinál, Többiek előtt teszed elszégyelli magát úgy is.. 2. 3. alkalomnál majd rájön. :)

2014. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Három tippem van.

1) Vetesd fel az egyik barátoddal videóra, ahogy molesztál(ha tényleg komolyan gondolja, akkor ez már annak számít). Mutassátok meg az igazgatónak. Az eredmény nem fog elmaradni.

2) Kérd ki magadnak az egészet. Bár ha félsz tőle, akkor a harmadikat ajánlanám a probléma "személyes" elintézésére,

3) Ha megint fogdosni kezd, nézz rá vissza, és bámuld hosszasan, ameddig csak tudod. Vagy őrültnek fog tartani, és ő fog tőled félni, vagy pedig elszégyelli magát. Ha mégsem válik be, ajánlom az egyes pontot.

2014. márc. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.Nem tudom mit akar még tőlem. Ezt a videó dolog jó ötlet, de megalázónak tartanám megmutatni másnak hogy molesztál.
2014. márc. 7. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!