Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Belémszeretett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Belémszeretett a tanárom?

Figyelt kérdés
Sok jel arrol árulkodik, hogy érdeklődik irántam ő is.. Az ő óráin folyton rám néz, alra fordul amelre én.. A szemembe is elég gyakran néz. Egy ideje már felmondott az iskolánkban. Eléggé hiányzik, sokszor összefutottam vele a városban a téli szünetben, de csak egy köszönésre ált meg.. Nem tudom hogyan tudnák vele beszélni.. Kérlek adjatok tanácsot..
2014. febr. 6. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Álmodik a nyomor...
2014. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
90%
Szerintem ha szemedbe néz és arra fordul amerre te az még nem jelenti azt hogy beléd szeretett!
2014. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

"a szerelem nem az, amikor egymás szemébe nézünk, hanem amikor együtt nézünk ugyanabba az irányba!" ez egy facebookos eléggé gagyi idézet, de most ide illik.

"amelre, alra" ajjjaj...

2014. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Remélem nem magyar tanárod volt, mert ha ezt olvasná, bizony sírna...és nem lepne meg, hogy felmondott... "tudnÁk".

Amúgy mindenki ember, így a tanár is.

2014. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
nekem is volt ilyen 9.ben :D és kajak elhittem.. aztán 2-3 évre rá kideürlt h a fiúkat szereti.. :/ :DDDD
2014. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Az én férjem tanár és ő is szokott a diákjai szemébe nézni,meg forgolódni de egyikbe se szerelmes. Általában akikkel ezt csinálja azok félévkor mennek könyörögni a 2-sért. De nem Csillagom nem szeretett beléd és szerintem ne próbálkozz egy nálad valószínűleg jóval idősebbnél. Kicsi vagy még ehhez ha ilyenekből azt hiszed beléd szeretett.
2014. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Te nyomor@k biztos utál téged azét mondott fel. B@..zd meg az anyádat.
2015. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!