Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a pasik, akik megcsalják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik, akik megcsalják a párjukat, azok mi alapján választják ki a szeretőt?

Figyelt kérdés
Mert engem csak ilyen pasik akarnak felszedni és szeretném tudni, hogy mi az oka amiért azt hiszik, hogy én ebbe benne lennék.
2014. márc. 8. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Nőként azt mondom, hogy nagy divat lett mostanában a pasik részéről a tesztelés: szinte egyből rátérnek, s ha erőszakosabbak, akkor be is tárgyalnak szexbe, s minden más extrém m...rhaságba, mert csak egy kísérleti nyulat keresnek benned. Ha te ebbe a beszélgetésekbe belemész, tehát BEKAPOD A CSALIT, akkor tudják, hogy veled lehet, s ha személyesen is beadod a derekadat hamar, akkor még inkább.

Az ilyen gerinctelen balf.szokat már évtizedekkel ezelőtt szidalmazták és lejáratták az anyukáink-nagymamáink, ez az egyetlen megoldás. Ezek a hímek megérdemelnék konkrétan azt, hogy akár egy külön blogot vezessen róluk valaki és nyilvánosan leszégyenítse őket fotókkal, FB profilokkal.

2014. márc. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
előző szabadok vagyunk amég valaki nem öl addig az tesz amit akar mindenhez két ember kell tehát ahogy irtad isa a csajnak is be kell adnia a derekát én nem értem a lgjobban ha sejt valamit a csaj vagy nemet mond akkor miért adja végsősoron meg magát? hm? én meg utálom az olyanokat aki más emberek megszégyenítését javasolja....nem hiszem hogy te annyival jobb lennél...és kiváncsi lennék ha te egy olyan bomba nő lennél hogy miinden pali rád vágyik akkor hogyan kezelnéd közlöm veled te se vagy szent...az emberek ki használják a helyzeteket....
2014. márc. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2es...

Talán képes lett volna az agyam dekódolni a válaszodat, ha vannak benne...nem is tudom...írásjelek például. De ez csak egy ötlet.

Kérdező:

Alapvetően szerintem egy közvetlen ember lehetsz, amiből esetleg néhány férfi a hajlandóságot szűri le.

2014. márc. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan esetleg a megjelenésed, kicsit talán k.rvás. Mi alapján választanak? Gerinctelenek, hajtja őket a vadász ösztön, de ugyanakkor kapcsolat függők is. Nem az egyedül lét miatt, hanem mert még arra is életképtelenek, hogy kimossák a sz.ros gatyájukat. Mondjuk azért néha a csajok megérik a pénzüket, mert könnyen beadják a derekukat, utána meg jön a sírás, hogy csak "arra" kellenek.
2014. márc. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

na nehogy már csak a férfiak hibája legyen a megcsalás! az a nő aki direkt elcsábítja a másik pasiját illetve minden lelkiismeret furdalás nélkül lefekszik családos, gyerekes pasikkal az sem jobb!

de hogy a kérdésre is válaszoljak. az ilyen férfiak általában sikeresek a nőknél és ezt nagyon jól tudják és ki is használják a helyzetet. nyilván te csak a kifejezetten jó pasikat veszed észre így nagy valószínűséggel futsz össze velük, mivel nem egy vasat tartanak a tűzbe mint az átlagos férfiak hanem sokat. egy ilyen férfi egy nap akár több tucat nőnél is bepróbálkozik. szóval nem kell ahhoz ku*rvásan viselkednek vagy öltözködnöd, hogy betaláljanak az ilyenek, elég ha szimplán csinos vagy.

2014. márc. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!