Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak is ugyanúgy fáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak is ugyanúgy fáj ha megcsalják, mint a nőknek?

Figyelt kérdés
Mi nők úgy érezzük, belehalunk. Nagyon fáj, úgy érezzük a szívünket tépték ki. Vajon a férfiak is ezt érzik?
2012. júl. 5. 13:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Pontosan ugyan ezt. Feltéve, ha igazán szeretik azt a nőt, aki félrelépett.
2012. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
igen nekünk is ugyanúgy fáj, mi is ugyanúgy érzünk, engem már csaltak meg, ráadásul teljesen bele voltam esve abba a nőbe .. életem legrosszabb időszaka volt, nem szívesen idézem fel az emlékeket
2012. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%

Tudtommal eddig még nem volt benne részem, de ha megtörténne, valószínű, hogy padlóra kerülnék. Még belegondolni is gáz, hogy a feleségemet más ölelgeti...


Ami talán eltér a két nem között, hogy míg a nők az érzelmi oldaltól fekszenek ki jobban, addig a férfiak a fizikai részétől. De persze ez nem biztos.

2012. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor csak én találkoztam eddig olyan férfiakkal, akiket nem hatott meg egyáltalán hogy megcsalták? Nem láttam rajtuk azt a hatalmas fájdalmat, amit egy nőn azonnal látni lehet.

2012. júl. 5. 13:38
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Nekünk, nőknek könnyebb szerintem. Mi könnyebben békülünk, hajlamosabbak vagyunk a megbocsátásra, és a sérelmeink ezáltal hamarabb gyógyulnak. A férfibüszkeség nem bírja elviselni, ha kiütik a nyeregből.
2012. júl. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

"Nem láttam rajtuk azt a hatalmas fájdalmat, amit egy nőn azonnal látni lehet."

Az, hogy ugyanúgy fáj, nem azt jelenti, hogy ugyanúgy mutatjuk ki.

2012. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

ebben a tekintetben nincs különbség férfiak és nők között. ha a férfi olyan érzelmi beállítottságú és őszintén szerelmes a kérdéses nőbe, ugyanannyira fáj neki, mint a nőknek


ez egy alapvető probléma szerintem a társadalmunkban, h valahogy úgy tartjuk, h a férfiak nem annyira érzelmesek, mint a nők. pedig ugyanúgy éreznek, csak másképp "kezelik" az érzelmeiket. az is általánosítás, h gyakrabban lépnek félre, mint a nők


36/N

2012. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Tehát fájhat nagyon egy érzéketlen férfinek is, ha megcsalják? És a férfiak megbocsájtják?
2012. júl. 5. 13:46
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"Mi könnyebben békülünk, hajlamosabbak vagyunk a megbocsátásra, és a sérelmeink ezáltal hamarabb gyógyulnak."


már amelyik férfi, már amelyik nő és még esete is válogatja.


én nő vagyok, de a fent leírt tulajdonságok nem jellemeznek. nekem ezek nagyon nagyon nehezen mennek. szimpla veszekedés után még csak-csak kezdeményezem én is a békülést, de ha igazán megbántanak érzelmeimben, az nagyon fáj, nem kimondottan vagyok békülékeny és nagyon nehezen bocsátok meg. sokáig tart, amíg túlteszem rajta magam. úgyhogy ahogy a férfiakat, úgy a nőket sem lehet egy kalap alá venni

2012. júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"És a férfiak megbocsájtják?"

Van rá példa, de szerintem a tüske is ugyanúgy megmarad sokáig, mint egy nőben.

2012. júl. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!