Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyennek kell lennie egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek kell lennie egy Nyilas horoszkopú férfinak?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy pontosan mi jellemzi őket szerelmi téren és egyébként... Manapság sok az ilyen horoszkópos kérdés. Én nyilas vagyok, de az, amit a horoszkóp ír, nemigen szokott bejönni, vagyis nem minden területen...

Mi jellemzi a nyilast általában?

(Ilyen szintű horoszkópokkal nem szoktam találkozni.)


2010. febr. 10. 14:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
fiú vagy v. lány?
2010. febr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, szeretném megtudni, hogy "elméletileg" mi jellemző rám... Mármint, azt tudom, hogy milyen vagyok, nincs személyiségzavarom, csak annyit szeretnék megtudni, hogy azok, akik a horoszkópokat preferálják, mit vonnak le abból, hogy nyilas vagyok... Remélem, hogy nem bonyolítottam túl...
2010. febr. 10. 14:51
 3/26 anonim ***** válasza:

mikori vagy? (év, hónap, nap?)

Adok neked egy jellemzést

2010. febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
A Nyilas férfi idealista és romantikus. Szellemes, sármos, optimista és jókedvű. Kiváló szónok. De mivel túl szabad és szókimondó, a nyilas férfi olykor akarata ellenére is megsérti az embert. A Nyilas számára minden nap új lehetőséget jelent. A bírálat nem fog rajta. Nem jó diplomata, de a szavát igyekszik mindig betartani. Megértő barát, nagylelkű és ambíciós, csakhogy kissé depresszív alkat. Szereti a luxust, barátainak extravagáns ajándékokat ad. Kedveli a meghitt mulatozásokat, de mindenkiről mindent tudni akar. Ő maga viszont szereti a titkolózást, pénzét is mindenféle titkos vállalkozásokba próbálja befektetni.
2010. febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Amúgy rám mindig a nyilasok buknak, csak nekem nem jöttek eddig be:(

De nem rossz fejek, ahhoz képest, hogy hozzám a rákok, halak és bikák illenek:)

2010. febr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
1989.12.16.
2010. febr. 10. 14:55
 7/26 anonim ***** válasza:

14:52 -es helytálló, és ismertem egy ilyen nyilas srácot!

De van egy másik nyilas, aki majdnem skorpió, nos ő már nem teljesen ilyen...

2010. febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
barátom is nyilas,rá nagyjából illik ez!!!Gyere össze egy kos lánnyal,tuti páros,hidd el:) szex terén is! :) Vagy volt már kos neked?
2010. febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, amit a 14:52-es írt, 75%-ban igaz rám... Eléggé fedi a valóságot...
2010. febr. 10. 14:57
 10/26 anonim ***** válasza:

Ez az elemzés nem teljes, mert az aszcendens hiányzik, ami nagyon fontos! Ha megadod, hány óra hány perckor születtél kb., lehet hogy az illik rád inkább.


Nyilas napjegy:

A Jupiter jegyében a Nap eszményekben hívő, nagyvonalú, barátságos, igazság- és emberszerető egyéniséget ad. Megnyerő a fellépése, s társaságban gyakran tölt be központi szerepet. Egyenes, optimista és barátságos. Érzékenyen reagál a szabadság és a függetlenség kérdéseire. A magasabb erkölcs tisztelete jellemzi, hitével és szellemiségével mindenkit magával ragad. Széles látókörű, vidám természetű, szívélyes modorú, szellemes, energikus, tele van természetes energiával. Jókedv és derű veszi körül, amit környezetének szeretete és tisztelete tovább erősít. Élvezi a független életet. Derűs barátságos modorával vonzza az embereket. Szenvedélyes és idealista. Szép szavakkal, ígéretekkel könnyen elszédíthető. Egyenes, szókimondó, elég gyakran fejezi ki tetszését és nemtetszését. Ez utóbbit néha olyan nyersen, hogy megbántja vele az embereket. Rossz tulajdonságai közé tartozik, hogy nincs időérzéke. Mindig mindenhonnan elkésik. Erénye, hogy könnyen teremt kapcsolatot és bármilyen társaságba azonnal be tud illeszkedni. Jó kedélyű, önzetlen barát, s bármikor hajlandó egy kis bolondozásra. Viszont túl érzékeny, könnyen sértődik. Szívesen sorolja kategóriákba a dolgokat (és az embereket is), és rossz néven veszi, ha valakinek valamiről eltérő a véleménye.Partnerkapcsolatában a függetlenség híve. A lelke mélyén érzi: a családi életre teljességgel alkalmatlan. Bár vágyik gyerekekre, és nagyszerűen is tud bánni velük, az otthonülés, a békés családi élet távol áll természetétől. Nem féltékenykedik a társára, tapintatosan kezeli a helyzetet akkor is, ha gyanúja már több mint gyanú. De azért egyszer módját ejti, hogy szóvá tegye nemtetszését.Negatív aspektusoknál azonban az élet napos oldalának keresése kimerül az élvhajhászásban és a kényelemszeretetben. A lobbanékonyság, megbízhatatlanság és hitetlenség jellemzi, szívesen ígér, de ritkán van mögötte tartalom.


Hold az oroszlánban:(amikor születtél, a Hold az oroszlán csillagképben volt)

A tüzes jegyben járó Hold furcsa kettősséget jelez: részben mélységesen érzelmes, másrészt viszont olyan erős a becsvágya, hogy még az érzelmeket is félre tudja tenni a karrier kedvéért. Öntudatos, nagylelkű. Erős tettvágy, vezetői hajlam és jó szervezőkészség jellemzi. Életében a szokásosnál fontosabb szerephez jut az anya, illetve az anyaság. Szeretteiről, gyermekeiről úgy gondoskodik, hogy közben akár a saját igényeit is háttérbe szorítja. Erős és gazdag érzelmi életet él. Kedvessége miatt széles körben népszerű, köztiszteletnek örvend. Feszült aspektusokhatására önhitté és önzővé válhat, és többnyire túlbecsüli saját képességeit. Senki felsőbbségét nem fogadja el, mindenáron uralni akarja a környezetét.


Szóval nagyrészben Tűz jegyű vagy.


De lehet hogy A Bak jegyből is kaptál egy kicsit (közel vagy hozzá, a Bak merőben eltér a nyilas jegytől.


Tudod mondani hány óra hány perckor születtél?

2010. febr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!