Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? Bi vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Bi vagyok? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok.Szerintetek az mit jelent hogy hetero vagyok..de vannak olyan időszakok NÉHA amikor szívesen smárolnék lánnyal is..vagy más..de csak gondolatban..:) A fiúkat szeretem..lánnyal nem tudnám magam elképzelni..de akkor miért gondolok néha lányokra is?:C


Ha ez számít,se fiúval sem lánnyal nemvolt még semilyen testi kapcsolatom.(csak puszi 1x fiúval..arcra..)

Értelmes válaszokat kérek,előre is köszi 15/L


2014. márc. 8. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
reklám:
2014. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne gondolj ilyesmit, egyelőre csak kíváncsi vagy :) Ez teljesen normális a korodban, tombolnak benned a hormonok, és a szokatlan dolgok és megmozgatják a fantáziádat. Ha lánnyal inkább csak kipróbálnád, de nem tudod elképzelni mellette magad, akkor nem vagy bi, szimplán csak kíváncsi :)

2014. márc. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!