Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan menjek oda hozza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek oda hozza?

Figyelt kérdés

Tegnap este elmentem a barataimmal inni. Eleg reszeg voltam es megjelent ott egy evfolyamtarsam. Alkohol miatt sikerult lekuzdenem a gatlasossagom, odamentem hozza beszelgettem vele. Nagyon aranyos es szep lany jozanul is szeretnek beszelgetni vele de mint mondtam eleg gatlasos vagyok ossze vissza beszelek. Ha odamennek hozza hogyan es mirol kezdjek el vele beszelni?

16/F



2014. márc. 8. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:
ott kezdődik hogy az alkohol ártalmas !!! és szerintem ezzel egy életre elüldözted magadtól hacsak nem szereti ő is a piát. ( amikor az emberek részegek akkor vörös a fejük és alkoholszaguk van ) amúgy ha beszélnél vele magyarázd meg neki hogy miért ittál és tőle függ hogy elfogat -e egy alkoholistát ráadásul még 18 sem multál el NEM TUDOM HOGY HOGY SIKERÜLT PIÁT SZEREZNED DE NE IGYÁL TÖBBET !! (a nők nem szeretik az alkoholistákat)
2014. márc. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!