Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eljutottam odáig, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljutottam odáig, hogy már úgy érzem senkiben sem tudok megbízni. Ezt helyre lehetne valahogy rakni, vagy valami?

Figyelt kérdés
Legyen szó csak barátról, vagy többről mindig pofára esés lett a vége ... És ez ami most utoljára volt, az utolsó csepp volt a pohárban. Gondolom, nem csak én vagyok így ezzel. Ilyenkor mit szoktatol csinálni, hogy azt a bizonyos érzést enyhítsétek? Vagy valaki valamit?

2014. márc. 9. 06:00
 1/8 anonim ***** válasza:
mindig lehet újra bizni maximum egyre nehezebb és nehezebb és óvatosabb az ember. amúgy irj üzit nyugodtan ha szeretnél:)
2014. márc. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam, aztán kb. 1 évnyi balf_szkodás után sikerült megtanulnom újra bízni másokban.
2014. márc. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy én már többször is azt mondtam, hogy ennyi, elég volt, aztán megint bíztam az emberekben, és megint ugyan úgy pofára estem :/ De köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 9. 10:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Tudni kell, kitől mit várhatsz el. Ha túl nagyok az elvárások, persze, hogy csalódsz.
2014. márc. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgyis jön majd valaki akiben megbízol megint, csak legyél óvatos.
2014. márc. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4, igen, ebben teljesen igazad van, de amikor valaki mindenben segít, támogat, aztán meg megun, vagy nem tudom, akkor ott nem az elvárásommal van baj :D És köszönöm a választ! :)

#5, hát igazán jöhetne már valaki olyan :) De a remény hal meg utoljára. Neked is köszönöm a választ! :)

2014. márc. 9. 12:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudod, a segítséget sokan félreértelmezik. Tehát van olyan, aki valamit csinál, aztán, ha jön segítsége, akkor abbahagyja. Na ilyenkor szokott kiszállni a segítő. Tanuld meg: Érted mindent, helyetted semmit!
2014. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Szerintem mindenki átél ilyen időszakot, aztán onnantól csak jobb lesz. Csak néhány szerencsésnek adatik meg. De nézd a jó oldalát, ettől csak erősebb leszel, és lehet majd pont ez segít később (velem is ez volt). Aki mindig mindent megkap, az nem tudja igazán értékelni a dolgokat.
2014. márc. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!