Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszik egy srác, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy srác, hogy mondjam meg neki? 14/L

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú, én is tetszem neki. Elég félénk vagyok, így nem tudom, hogy hogy adjam tudtára, hogy tetszik.

Odaállhatnék elé, és simán megmondhatnám, de az meg nem jó.

Értelmes ötleteket, tippeket kérnék.



2014. márc. 9. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy tetszel neki? Mennyire ismeritek egymást, szoktatok beszélgetni?

Nem ciki egyáltalán, ha te teszed meg az első lépést, nyugodtan hívd el valahova:)

2014. márc. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elég egyértelmű jeleket küld felém. Rengeteget beszélgetünk minden nap.
2014. márc. 9. 10:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban tetszel neki, akkor lépni fog. Ám ha tévedsz, akkor kellemetlen helyzetbe hozod magad, mint legutóbb én is.
2014. márc. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy tetszel neki, akkor mitől félsz?
2014. márc. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom... xD
2014. márc. 9. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!