Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Évfordulós ajándék? Mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évfordulós ajándék? Mit lehet egy fiúnak venni, de inkább csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 éves lány vagyok, a barátom is 18, most leszünk nemsokára 1 éve együtt. Elég kreatív vagyok, de már minden ötletemet ellőttem karácsonyra, a szülinapjára, a névnapjára, valentin napra, szóval most kicsit tanácstalan vagyok. Általában készítek neki valamit, gondoltam sütök tortát, de jobb lenne még adni mellé valamit. Ti mit szoktatok évfordulóra ajándékozni egymásnak?


2014. márc. 9. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Évfordulóra ajándék? Egy kellemes este, vacsora, bor - esetleg pezsgő... Egy kettesben töltött szép este. Ennél több szerintem nem kell
2014. márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is azt preferáljuk, amit az első válaszoló ír. Egyébként nem tudom, milyen szinten tart a szexuális életetek, de a torta mellé meglepheted valami különleges szexi cuccal, fehérneművel, új technikával stb :)
2014. márc. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:)) Jó lenen valami szexi fehérnemű, de sajnos nincs rá keretem :/ A vacsorát majd vaalhogy ptóbálom összehozni, ez jó ötlet, ennyire egyszerűre nem is gondoltam, csak ez is kicsit bonyolult a mi helyzetünkben. de köszi az ötleteket!
2014. márc. 9. 16:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Szexi fehérnemű sem rossz... Nincs rá kereted? Nem kell több ezer forintokat kiadni rá, hidd el, nem az árcédulára vagyunk kíváncsiak. Vegyél egy olcsó tangát - francia bugyit - bármit, a lényeg, hogy meglepd vele.

#1 voltam

2014. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!