Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, a fiúk/férfiak folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a fiúk/férfiak folyton kiirogatják, hogy ennyi centi jó-e, meg kinek jön be az ekkora, miért nem olvastam itt jóval kevesebb olyan kérdést, amiben az áll, hogy a nők mellei ekkorának jók-e?

Figyelt kérdés

2014. márc. 9. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha feltennék egy ilyen kérdést, hogy nekem ekkora mellem van jó-e, rögtön jönne, hogy "te is egy csak ide jössz, hogy dicsértessed magad, meg telhetetlen az ego-d te rib..c". Kész passz. Amúgy is normális nő ilyen kérdést nem tesz fel.
2014. márc. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért kell bárkinek is kiírni ilyesmit. Mindenkinek más jön be, meg egyébként is? Ha nem jó, akkor mi van? Kés alá fekszel pusztán ezért? Ez van, ez jutott, örülj, hogy egészséges vagy.
2014. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!