Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok! Van olyan köztete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Van olyan köztetek, aki szenved egy reménytelen szerelem miatt?

Figyelt kérdés
Nem rinyálásból vagy sajnáltatásból írom ki a kérdést, csak kíváncsi vagyok hogy rajtam kívül még vannak e. Nálatok mióta tart, hogy bírjátok? És miért reménytelen? Nálam ez már elég régóta tart ezért is vagyok megijedve hogy talán már örökre ez marad nekem, hogy szenvedjek miatta. Ráadásul ami még pluszba jön, hogy bár egyikünk se tett lépést a másik felé olyan mintha őt is érdekelném (bár lehet csak beképzelem), ezért meg még úgy is nehezebb.

2014. márc. 9. 18:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
van,gondolom én
2014. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:

Biszexuális lány vagyok. Mondhatnám, hogy van egy "reménytelen" szerelmem - van fiú barátom, és csak nagyon kevesen tudják rólam, hogy más felé is orientálódom. Az illető, akibe mondhatni már két éve szerelmes vagyok, szerintem tudja, hogy érzek iránta dolgokat, de neki is barátja van, és többször hangoztatta, hogy ha sikerülne is köztünk bárminek kialakulnia, ő tuti "kihasználna" engem. Hát, nem kellemes, hogy őszinte legyek. Mostanság nem is beszélünk, elég nehéz a dolog... szeretem a barátomat, de mélyebb ösztönök mégis húznak a másik irányba.

Az illető, akiről beszélsz, szintén a másik oldalhoz húz? Mert ha igen, tégy felé lépést! Ha nem tudod, az már más kérdés.

2014. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én is szenvedek. :(
2014. márc. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Teljesen olyan helyzetben vagyok, mint te, bár én csak év eleje óta. Köztünk mindig is volt valami kis... "kémia", de komolyabb csak az utóbbi időben lett. Totál összezavar, fogalmam sincs mikor vehetem komolyan amit mond, amit csinál, ahogy néz. Az biztos, hogy ő is érez valamit, csak hogy az mennyire mély és mennyire hasonlít az én érzéseimhez, már más kérdés.


Hány évesek vagytok?:)

2014. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

2# pont ez az, hogy nem tudom hogy ő is a lányok felé húz e. Bár nincs senkije sem, akkor sem tudom biztosan..

4# én is ezt a kémiát vettem észre köztünk, bár ahogy leírtam korábban lehet hogy csak én képzelem be, egy gond van, hogy én ebbe hülye vagyok és nem tudom levenni a másik félről hogy esetleg mi az amit érez... te hogy jöttél rá hogy, akit szeretsz ő is többet érez? miből vetted le? Mert nálam inkább az működik, hogy a "szem a lélek tükre", de még gyakorlom kiolvasni onnan az érzelmeket :)

2014. márc. 9. 20:11
 6/23 anonim ***** válasza:
"beallok a sorba" :-(
2014. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
46%
Én is be szeretnék állni a reménytelen leszbikusok körébe..
2014. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Igazából reménykedem, hogy valamit érez, valamit abból a bizonyos "kémiából". Alapból is az a fajta, aki nagyon közeledik másokhoz, de mégis úgy érzem, hogy máshogy viselkedik velem. Meg mondja is, hogy ő sem érti mi ez az egész, elvileg nagyon könnyen megnyílik nekem. Sokszor kihasznál helyzeteket, hogy fizikailag közel kerüljön, megfogja a kezem (nem az a himbálózós sétálgatós, hanem fogja és játszik vele, nézi, simogatja), hozzám dől, ilyesmi, pedig én egyáltalán nem vagyok ilyen, aki ölelget másokat.


Szoktatok beszélgetni? Próbálj szerintem így közeledni felé, mert elég sokat meg lehet tudni abból is, ahogy hozzád szól, meg amit közben csinál (testbeszéd).

2014. márc. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy egyedül :) én lassan egy éve kerültem bűvkörbe...

személyesen ismerkedtünk meg egy közös barát szülinapján. elsőre megvolt a kémia, a közös érdeklődés, és elsőre levágtam, h mizu, stb. külön isteni jelnek vettem, hogy egy kerületben lakunk, és az akkor aktuális sulija tőlem egy köpésre volt.

áprilistól júniusig rózsaszín ködben éltem, beszélgettünk, voltak flörtnek beszámítható elhintett megjegyzések... aztán elhívtam találkozni. nem válaszolt (utólag kiderült, hogy a face nem küldte el, mind1). 4 napos táborba mentem, mire visszaértem, barátnője volt... első pofon. nem tartott sokáig, még nyáron vége is volt. na mondom remek, itt az alkalom, bókok, szülinapi szerenád, ajándékok, stb. cserébe félreérthető félmondatok, elhintett bókok, stb... erre most is, nemrég taltunk, meghívom kv-ra, csoki, süti, ölelések, puszik, erre megint bn-je van, és mindenhol a nyáladzásukat látom... :@

azért nehéz magam túltenni rajta, mert talonban tart, legalábbis úgy tűnik... vagy csak szórakozik, vagy nála ez még barátság....?!

hogy nem vágja le, hogy egy alig fél éve megismert ember szerenádot ad szülinapján meg kedvenc könyvet vesz, stb. hogy akar valamit?!


bocsi hogy ezt így most kiadtam magamból kedves kérdező :D

szóval nyugi, nem vagy egyedül :D

2014. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

9# nyugodtan add ki magadból, ezért is tettem fel a kérdést :) és tudom, hogy neked is nagyon rossz érzés ez...

8# az a baj hogy nem vagyunk olyan közvetlen kapcsolatban, ami a beszélgetést illeti, ja és lehet aztán ahogy magamat ismerem eléggé zavarban lennék, ahhoz hogy a gesztusokat vagy ilyesmit figyeljem... bár aztán ebből se biztos hogy le tudnám venni a dolgokat... tényleg elég hülye vagyok ehhez, ugye ilyen az ember ha szerelmes :)na meg attól is félek hogy azok a bizonyos jelzések amiket annak veszek, nem is azok, és akkor még jobban padlóra kerülnék..

2014. márc. 9. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!