Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek helyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek léteznek helyes, kocka srácok?

Figyelt kérdés
Nekem, mint lánynak ők a gyengéim. Imádom ha egy srác okos, intelligens, kis okostojás, de mellette (legalábbis számomra) helyes is, viszont ez nagyon ritka. Nem is ezekre a hú de jóképűekre gondolok, inkább a kissé kisfiúsabb beütésűekre, de mégis van benne férfiasság.
2014. márc. 9. 19:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egyébként attól függ kinek mi a helyes srác. Én kocka vagyok pl, van akinek nem tetszem, de van aki szerint szép fiú vagyok.
2014. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
neked egy night elf kell aki alád pakol.
2014. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Spngya Bob elég kocka.
2014. márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az attól is függ te mit értesz kocka alatt.

Régen a kocka a programozó volt.

Ma már az is kockának hiszi magát aki egész nap facebookon lóg, vagy játszik valamivel. Én pl linuxot használok, scripteket írok, és apróbb programokat, néha csinálok egy két weboldalt stb.

2014. márc. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező arra a verzióra gondolt aki sokat játszik, igaz?
2014. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Smart is the new sexy.
2014. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
persze:D én ismerek is olyant*-*
2014. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!