Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kocka, helyes srác, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kocka, helyes srác, vagy egy normális nem túl helyes srác? Te melyiket választanád a helyemben?

Figyelt kérdés

Itt a kocka srácot úgy értem, hogy játszik a szgépen ahelyett, hogy velem msnezne, vagy elhívna talizni.


Mindkét srácot ismerem látásból, de eddig még csak mindkettőjükkel msnen beszéltem.

Szerelmes nem vagyok (még), de mindkettőjük nagyon bejön.


16 évesek a fiúk

én pedig 16/L


2009. júl. 19. 00:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán neked sem ártana, ha felkelnél a gép elől, ez már a 2. kérdésed a kocka pasival...

Nincs olyan, hogy mások mit választanának. A TE ÉLETED. Te döntéseid. Itt nem kell kívülálló véleménye.

2009. júl. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Ember... A 2.-ra írod, hogy normális, ebből relative lejön, hogy az első nem az.

Talán, esetleg, megpróbálhatnád, hogy Te hívod el valamelyiket... Ma már nem szégyen, ha csaj hív el srácot találkára.

És ne feledd, randi csak szex után van, addig csak találka:D

-ReapeR-23/F

2009. júl. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ha olvastad már 2 kérdésemet, akkor legalább Te is ugyanennyit vagy a gép előtt, mint én, úgyhogy kuss.:D


De úgy tudtam, itt fel lehet tenni a kérdéseket, mert ennek az oldalnak az a lényege. Nem?:S

2009. júl. 19. 00:42
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, elhívhatom vmelyiket, de nem tudom, melyiket.:S:D És a normális jelzőt azért adtam neki, hogy jól átlátható legyen a dolog... szóval az azt akarta jelenteni, hogy Ő nem kocka.:D
2009. júl. 19. 00:44
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Attól még, hogy kocka, nagyon értelmes tud lenni.


Melyikük az intelligensebb? Na azt hívd (:

Vagy akár mindkettőt, és úgy kiderül, hogy ki való neked.

2009. júl. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Hát nekem tuti nem kéne egy olyan pasi,aki a szgép előtt ül egész nap.16 évesen már igazán ki kellett volna ebből nőnie,a 11 éves öcsém ilyen...szóval a normálisat választanám:D
2009. júl. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ez a te döntésed....de azért elmondom azt hogy a kocka srác valószinüleg azért kocka, mert éppen nincs senkije...énis sokat ülök gép előtt mióta nincs barátnőm(persze bulik haverok nem maradhatnak ki soha!!!) amikor van barátnőm negyed ennyit nem gépezek, mert sokkal jobban érdekel a barátnőm...tehát nemtudom miértkell elítélni azokat akiknek a gépezés a hobbijuk. nem arra gondolok aki már betegesen számitógép függő. tehát válaszd azt amelyiket jobban kedveled. viszont ha a srác inkább jjátszik minthogy veled beszélgessen ott bajok vannak :D remélem tudtam segíteni
2009. júl. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ismerek 30-on túli pasit, aki szeret a gépen játszani (és szeret legozni is, és van már 2 gyereke, a nagyobbikkal már együtt játszik, és jó apának ismerem). Ebből csak akkor van gond, ha egyébként elhanyagol az illető minden mást, amúgy stresszoldás inkább.


Egyébként mivel ez a te életed, te tudod, hogy mire van szükséged, mi az, amit elfogadsz, és mit nem. Ez alapján dönts, és ne mi döntsünk helyetted, mert nem biztos, hogy tudjuk, hogy neked mi a jó. De én úgy tartom, hogy az igazi villámként csap beléd, váratlanul, de azonnal. Szóval szerintem most még mindegy, melyiküket választod.

2009. júl. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy kocka a srác még nem kell leírnod őt. Párom is kocka, de lejjebb adta, mióta velem van, én pedig elfogadtam, hogy neki az a kikapcsolódás.

Szerintem neki is adj esélyt, találkozzatok, és ha szeret, úgyis lejjebb adja majd magától a gépezést, és csak hobbi szinten marad meg neki. Ahhoz viszont nagyon kell szeretned.

2009. júl. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:) Asszem úgy lesz, hogy először talizok a "kocka sráccal", aztán ha nem alakul ki köztünk semmi, akkor a normálissal. Azért előbb a kockával, mert Ő itt lakik nem messze, szóval vele bármikor tudnék, a másik srác pedig kicsit messzebb lakik.
2009. júl. 19. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!