Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem értek meg a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értek meg a lányok, hogy sok fiú azért nem mer kezdeményezni, mert sok a tuskó csaj?

Figyelt kérdés
Sokszor nevezik gyávának a mostani srácokat a lányok, de szerintem igazságtalanul. Szerintem ha ők is átélnék páran, amit a srácoknak kell, akkor máris másképp látnák a helyzetet.

2014. márc. 9. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Ez oda-vissza így van. Ha beleélnéd magad egy lány helyébe már másképp látnád a helyzetet.
2014. márc. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
tuskóknál is lehet kezdeményezni egy kiadós farkalásra
2014. márc. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noydra ***** válasza:
68%

Szerintem pont leszarják.

Úgyis mindig van, aki odamegy. Így ha nem mész oda, csak veszíthetsz...

2014. márc. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
"értik" a kérdésben
2014. márc. 9. 23:03
 5/12 A kérdező kommentje:
Arra értettem, hogy például itt is sokszor kérdezik, hogy miért nem kezdeményeznek a srácok.
2014. márc. 9. 23:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát a GYIK-es beszélgetésekre sokat nem kell adni. Lehet, hogy nyavajognak páran miatta, de ha normális nem fog elküldeni, ha te is normális vagy.
2014. márc. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Aki akar vmit kezdeményezik... aki nem az pedig nem...


Amelyik fiú ugy gondolja h mostanában nem szeretne kezdeményezni senkinél, biztos meg van rá az oka, ha pedig "nem mer", akkor nem érett meg rá érzelmileg.


Most azért mert vki nem kezdeményez nem kell egybol legyavazni, meg lenezni. Ezek nem olyan dolgok amiket "eroltetni" kell. Ha nem most majd par ev mulva, de akkor magyon ;) :) :D ;D

2014. márc. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor jó pár defektes lány lehet a közelemben, meg én is az vagyok, hisz összesen eddig egy srác szólított le, és hárommal randiztam, ebből az egyik az, aki most a párom. Kb ugyanez a statisztika barátnőimnél. Lányként ugyanolyan megterhelő ismerkedni, főként, ha nem vagy magabiztos, vagy kicsit önbizalomhiányos vagy. Én pl. azért kerültem a tekinteteket, mert féltem, hogy kezdeményezésnek veszik a srácok, és kiröhögnek, hogy egy ilyen csaj minek próbálkozik be náluk. Szerintem ez lányként nagyobb koppanás, bár biztos fiúként se lehet kutya.

nem feladni...

2014. márc. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én úgy vettem észre, hogy mindig vannak próbálkozók/jelöltek és ritkán vagytok egyedül. De valóban nem ismerem a másik oldalt, eben igazad van.
2014. márc. 9. 23:33
 10/12 anonim ***** válasza:

Sose értettem ezt az általánosítást, jó gimiből kikerült lányok vagyunk, 21-22 mindenki, több volt osztálytársaim ugyanúgy évekig nem talált párt, mint én. Ugyanez a helyzet barátnőkkel is, ők is az osztálytársaim voltak. Úgy tűnik, hogy fiatal, egyetemet végzett, normális srácokból nagy a hiány. Vagy ők teljesen máshol vadásznak... de még a női szakon, ahova jártam is kb 40-60% volt az arány, a szinglik javára.

Szóval nem értem, hogy lehet, hogy állítólag minden csajnak van barátja, mikor én gyakorlatban nem ezt látom. Rengeteg önbizalomhiányos lány, na az van. Illetve vannak lányok, akik előtt tényleg sorba állnak a fiúk, ezt én is tapasztaltam. Más sorok meg üresek...

2014. márc. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!