Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok, ha a párotok azt mondaná, kérné, hogy ha úgy adódna, az exével (egy konkréttal) találkozhasson, beszélhessen, ölelkezhessen, csókolózhasson, akár le is feküdhessen?

Figyelt kérdés
Egyszóval kikötné, hogy a kapcsolatotok feltétele, hogy megcsalhasson azzal az egyetlen egy személlyel (és mellesleg tőle ugyanezt kérte volna, csak hogy veled)? Belemennétek, vagy dobnátok a pi csába? Megértőek lennétek, mivel nagyon szerette, és még mindig szereti azt a másik embert, vagy ..? vagy nem?

2014. márc. 9. 23:06
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Igazad van, ne vegyen hülyére, még ha megértő vagy is.

Én fogalmaztam hülyén, vagy hiányosan, nem arról van szó, hogy ha unja a banánt, elutazik és 'legálisan' kefél egyet, hanem, hogy annyira szerette azt az embert egykor, hogy ha összefutnának, nem tudná garantálni, hogy miképp fog viselkedni, akár az is megtörténhet, hogy megcsókolja az illetőt, vagy szorosan megöleli.

2014. márc. 9. 23:49
 22/34 A kérdező kommentje:
Az én álláspontom egyébként, hogy ha ez az egész eljut a szexig, az megérthető, de már nem megbocsátható, ergo, kikötném, hogy ha bárki mással szexelni akar, repül, de egy-két puszi, ölelés elnézhető, ámde nem következmények nélkül.
2014. márc. 9. 23:56
 23/34 anonim ***** válasza:
akkor hazudni fog
2014. márc. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megérteni. Gondold át fordított esetben neked hogyan esne?
2014. márc. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

(következmény: két napi hozzá nem szólás, kevesebb bizalom)

az illető tényleg akkora riba ncnak tűnik? De tényleg :D

2014. márc. 10. 00:06
 26/34 anonim ***** válasza:
55%
Kicsit elagyabulálnám elemekkel töltött párnahuzattal, aztán kiraknám az utcára Isten hírével mehet az exéhez! (már ha látja az utat a feldagadt szemein keresztül :D)
2014. márc. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Jó ég milyen idióta emberek vannak. Hát ha szerinted ez az egész normális, elfogadható, megérthető, akkor nagyon hülye vagy.
2014. márc. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy ha annyira az exével akar kefélni, ölelkezni, meg csókolózni, akkor takarodjon hozzá, senki nem láncolja mellém.
2014. márc. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Egy se veled se nélküled kapcsolatból kilépve új életet kezd az illető. Akár még gyerekei is vannak attól a személytől, talán az első szerelme. Semmilyen körülmények között nem akarja újrakezdeni a kapcsolatukat, mert nagyot csalódott partnerként az illetőben. Talán ez az egész meg sem történik, de Előre megmondja, hogy nem ígérhet semmit. Ez szerelem. Nem racionális. Bele tudom élni magam mindkét fél szerepébe, és talán, de csak talán el lehet ezt fogadni, de ez függ attól is, hogy ki és milyen az a három ember. Megértem azokat, akik nem mennének bele ilyenbe, és szépen elutasítanák, akár egy kis ajtócsapkodás után elküldenék melegebb éghajlatra, de a durvaságokkal nem értek egyet. R ibanc az illető, és meg kell Verni (!), mert a kapcsolat elején figyelmeztet, hogy volt az életében valaki, aki fontos volt a számára, és egy kicsit mindig szeretni fogja, de természetesen újrakezdeni nem akarja vele, viszont nem ígéri meg, hogy ha összefutnának, biztosan nem lesz köztük semmi. Erre általában nem figyelmeztetnek az emberek, hanem pár hónap, év múlva derül ki, és az talán rosszabb. Vagy csak szerintem?
2014. márc. 10. 12:18
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Jó, nem kell a rizsa, ez a csaj eleve kettyós. Szerinted így van értelme egy párkapcsolatnak? Térj már észhez ember, és hagyj a francba egy ilyen nőt.
2014. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!