Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen indokkal kértetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen indokkal kértetek új fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy kiderült, amit szedtem (Diane 35) haláleseteket okozott Franciaországban, és ott be is tiltották. De ha vannak panaszaid, és elmondod az orvosodnak, akkor leváltja. Mi a gond a mostani fog. gátlóddal?
2014. márc. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nemivágy csökkenés és ingerlékenységez .Nem tudom hogy ezekkel az okokkal leválthatom e.Egyébként jangee-t szedek
2014. márc. 10. 08:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért ne válthatnád le ilyen indokkal? Megmondod, hogy csökkent a libidód, szeretnél másikat kipróbálni, hátha jobb lesz.
2014. márc. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán leválthatod, ezek a tünetek arra utalnak, hogy túl magas a tabletta hormontartalma a te szervezetednek.
2014. márc. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első tablettámat hízás, libidócsökkenés, depresszió miatt váltottam, másodikat a 6 hónap alatt 4 hüvelyfertőzés "elkapása" miatt mikor érdemi oka a tablettaváltáson kívül nem volt. Nem lettem koszosabb, párom sem ment félre, nyilvános wcvel se lett intimebb a viszonyom, így semmi se indokolta. A harmadik tablettánál pedig csak simán betelt a pohár, hogy a túlsúlyomból nem tudtam leadni, amit az első alatt felhalmoztam illetve újból kiújult a fertőzés. Hosszabb szünet után (visszanyertem a normál testsúlyom és régóta nem jelentkezett fertőzés) kezdtem el újból szedni. Akkor elsoroltam, hogy mit szedtem és miért váltottam róluk, az új orvosom ez alapján egy teljesen más mechanizmusut írt fel, amivel lényegében csak a felsorolt gyakori mellékhatások jelentkeztek (kevés folyadék idején fejfájás pl), de semmi vészes így ha csak nem jön valami azt mondom, hogy ez már nem a legyintek kategória akkor simán megyek, hogy csere kellene.


24 N

2014. márc. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!