Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-hetes kismama vagyok, és...

6-hetes kismama vagyok, és olvastam hogy a mikró elé nem lehet állni a sugárzás miatt. Mp3lejátszót hallgathatok? Mert nagyon szeretem a zenét hallgatni amikor utazok, Elemmel működik, és nemtudom lehet-e használni

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a sok aggodalom már egy kicsit túlzás. Annyi rémhírt hallani, de azért ennyire nem kell mindent komolyan venni. Nyugodj meg, hallgathatsz mp3 lejátszót!!! Nem kell túllihegni a terhességet.

BOLDOG BABAVÁRÁST!!!

2009. jún. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mikro ele is allhatsz, de ha ugy gondolod, hogy nem szabad akkor ne mobiltelefonalj söt radiot se hallgass:)

Nem kell mindent ennyire komolyan venni, a 12. hetben vagyok ugyanugy csinalok mindent mint elötte es mindketten jol vagyunk. De ha aggodsz akkor jobb mindent elkerülni

2009. jún. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontozzatok le, de szerintem ez a kérdés csak valami teszt, nem komoly. Ha mégis, akkor az elég szomorú, vagy nagyon fiatal a kérdező. Én is terhes vagyok, nekem is az első, nekem is vannak kérdéseim, de azért azt tudom, hogy terhesség alatt is lehet élni, nem kell bezárkózni egy sötét és néma szobába... Nem lehet mindent kikerülni, a tv távirányitója is elemmel működik, mikrója szerintem majdnem mindenkinek van, az utcán is rengeteg káros anyagot lélegzünk be, ezek elkerülhetetlenek. Mégis mindannyian felnőttünk... Szerintem az ilyen mértékű aggódással csak ártunk magunknak és a babának is.
2009. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

:)


Én ilyenekkel nem foglalkoztam, hogy mikró elé nem lehet állni. Persze, ha valamit melegítek, akkor sem a mikró előtt töltöm a perceket, hanem teszek veszek.

Ennyi erővel ne nézz tévét, ne hallgass rádiót mert azoknak is van elektromos kisugárzásuk, elektroszmog...


Sógornőm annyira parázós volt, hogy a kismama látogatóit még a konyhából is kizavarta ha ment a mikró. ez már nevetséges:)


Azért a mikrónak nem olyan a sugárzása,mint egy röntgen gépnek:)

2009. jún. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A mikró ajtaja már be van vonva olyan anyaggal, ami nem engedi át a sugarakat. Azért fekete, vagy épp be sem lehet látni.

A többi sem káros, többet ártasz azzal, hogy a tescoban vásárolsz zödséget-gyümölcsöt, mint ha beülnél egy szerver-szobába... Sajnos.. Olyan tartósítottak, és műkaják...

2009. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen én is úgy tudom sőt kismama újságban van leírva amit a védőnőtől kaptam hogy mikro elé nem szabad állni és mobiltelefonálni is csak (nemtudom hogy kell leírni)hadsettel vagy kihangosítva lehet.Ez nem butaság.Amúgy Mp3-at hallgathatsz.
2009. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A mikro az mikrohullámu sugarakat bocsajt ki, még ha probaljak a gyartok ezt le is tagadni, és magat a kajat is szetrazza molekulaszinten, kirazza belole a bioenergetikai szempontbol vett informaciot, ami miatt megeszed azt. Az mp3 lejatszo meg nem sugároz, mert nincs amért sugározzon, a rádio sem sugároz, mert az fogja fel a sugarakat. Ha gond lenne a radiozas, akkor mindegy, hogy be van kapcsolva, vagy nincs, mert a sugár ugyis a levegoben van ott. Gondolkozni kell, és nem hulyeségeket kérdezni.

És tényleg sok mocskot megeszunk a multiktol...

2010. okt. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!