Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy srác aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy srác aki előszer nem jön be nektek, de elég kitartó, idővel meggondolhajtátok magatokat?

Figyelt kérdés
Kitartás alatt nem a zaklatást értem.
2014. márc. 10. 20:35
1 2
 1/13 csingilingg84 ***** válasza:
Szerintem ez sok mindentől függhet. Idő, hely..stb.
2014. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 baker2424 ***** válasza:
egy értelmes pasi nem akar magának olyan nöt akinek nem jön be,sokan mondják nem lényeg a külsö,dehogynem azt látod minden nap az hoz lázba arra gerjedsz na szoval ezeknélük miértelme majd a jodumájával meg segitökészségevel meg aranyossátol leszel nedves ?! ö lehet erös példa de szemlélteti a bajt :D ja nem lány voltam
2014. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2. Megcáfolom mert az én barátnőm nem akart tőlem semmit és nem is akart össze jönni velem de kitartóan ostromoltam addig amíg meg nem adta magát, és utána annyira be volt indulva rám hogy álmában olyan nedves lett hogy azonnal rám mászott és rám ült.
2014. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mit értesz kitartáson? A nagy nyomulást nem szeretem.
2014. márc. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Oké, hogy nem zaklatás, de mégis mit értesz kitartó alatt? Olyan van, hogy valaki elsőre nem tetszik, de aztán haverkodunk, egy baráti társaságban vagyunk, és rájövök, hogy amúgy jófej és meggondolom magam.

De ha elsőre bepróbálkozik és egyenesen, őszintén elutasítom, akkor nekem ne próbálkozzon meg fűzögessen tovább, mert úgy leégetem nyilvánosan, hogy visszasírja az amnionüreg privát melegét.

2014. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 baker2424 ***** válasza:
ezt a amnionüreget bekell googliznom...
2014. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
van olyan, hogy először észre se vettem, aztán meg egyszercsak igen, és fontos lesz.
2014. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan nagy nyomulásra gondolok, tudná a srác hol van a határ.
2014. márc. 10. 21:29
 9/13 baker2424 ***** válasza:
milyen lányok vagytok ti? láttátok ti a felhök fölött 3 méterrelt? :D na mi a F***nak olyan pasi akitöl elöször nem bizsereg be még a kislábatokujja is?!
2014. márc. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hiába bizsereg, ha nem tudja, mi az amnionüreg. az intelligencia hiánya instant vágyölő, nézzen ki a tag akárhogy.
2014. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!