Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem találok olyan lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok olyan lányt akinek szüksége lenne egy gondoskodó, hűséges és törődő fiúra. Van olyan korombeli, budapesti leányzó aki ilyet keres? 19/F

Figyelt kérdés
Volt egy-két nagy szerelem de előbb-utóbb pofáraesés lett a vége. Nem vagyok túl bátor ismerkedés terén, de ha beleszeretek a lányba és úgyérzem összeillünk akkor mindent megkap tőlem a kapcsolatban. Színház, mozi, kirándulás, utazás bárhova.. Jön a nyár olyan szívesen adnék meg mindent amit fiútól kaphat. Legfőképpen törödést! Amire vágyom az csak annyi, hogy szeressen és legyen HŰSÉGES.

2014. márc. 10. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:

"Színház, mozi, kirándulás, utazás bárhova.."

ezért nem találsz egy normális lányt se, úgyanis romantikázni otthon sokkal jobb

2014. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

Az a helyzet, hogy sok lánynak egy férfi kell, és téged nem egy férfinek néznek szerintem hanem egy anyámasszony katonájának.

persze vannak ilyen lányok is csak nehezebben találsz rájuk

2014. márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem akarlak elkeseríteni, de ezzel nagyon nehezen fogsz bárkit is találni magadnak. A lányok elsősorban nem ezt értékelik, illetve nem első körben. A jófiúkat lepattintják, eleinte légy velük pimasz, kihívó, már-már bunkó, és meglátod, hogy a többség összepisálja magát örömében.
2014. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Ha nőt akarsz dugni, ne így csináld tesó!
2014. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A helyzet a következő:

a facebook-on minden lány ilyen idézeteket meg képeket oszt meg, hogy jaj hol van már egy rendes fiú aki törődik velem stb...

minden lány ezt mutatja kifelé

de az igazság az hogy

mégis csak a f_sz kell nekik

álszent r!bik

szóval nem leszel így túl sikeres sajnos

2014. márc. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na azért már megvédem azokat,akik nem r!b*k :p

Szóval:nem minden lány divat majom,aki minden héten más pasival kavar...igenis vannak olyanok,akik szoktak járni színházba,moziba,kirándulni,és nem csak a pasik meg a bulizás körül jár az esze ;)

Úgy megjegyezném,hogy 16 éves létemre havonta kb 2-3x járok színházba;diszkóba meg évente max ennyiszer megyek el,mert nem az én világom....a saját korosztályomat egyenesen undorítónak tartom,mert nem normális,amit sokan leművelnek....szánalmasak...és vannak barátaim(szóval nem ez miatt nem járok diszkóba),csak annyi,hogy mi diszkózás helyett inkább kávézókba vagy ritkán kocsmákba járunk :D

És kérdező megnyugtatlak,vannak még olyanok,akik ilyen fiút keresnek,mint te :)) Sokkal hamarabb lennék egy ilyen fiúval,mint egy olyannal,aki agresszív,iszik,dr*gozik,csak bulizni akar és akiről tudom,hogy 100% megcsalna,mert annyira k@nos....

2014. márc. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindegyik válaszban van valami igazság. Ki mit tapasztalt meg eddigi élete során, abból indul ki.

bátortalanság=anyámasszony katonája?

Vagy csak egyszerűen nincs nagy pofám és nem vagyok az a menő típus.

Úgy gondolom a legutóbbi válaszolónak teljesen igaza van abban, hogy vannak még nem r**ancok, csak nincsenek szem előtt. Én pont ilyen normális lányt keresek. :)

2014. márc. 12. 03:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!