Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy, hogy itt budapesti lányokból alig van?

Figyelt kérdés

Termèszetesen olyanokra gondolok akik nem vonakodnak az itteni ismerkedèstől.

Kb.17csajjal is màr beszélgettem,ismerkedtem itt eddig privàtban,de 3 volt csak budapesti a többi vidèki vagy még meszebbi(Romània,Szlovàkia)A budapesti hàromból bejött egy,de ő azóta is kapcsolatban van. Eddig nekem annyi jó szàrmazott az itteni ismerkedésből,hogy szinte mindegyiknek szimpatikus voltam.

18 éves vagyok ès elfoglalt,azèrt probàlkozok itt néha.


2013. okt. 27. 14:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, csak te gondolod. Én "vidéki" lévén csak pesti csajokba botlom itt.
2013. okt. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez a helyzet mint a kérdezőnél:D
2013. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen, te. Folyton pesti csajokba botlok itt. :S
2013. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én azért sok budapesti lányba botlom itt vagy közel laknak Budapesthez. És azért Bp eléggé az ország közepén van szóval...
2013. okt. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Erre nem is gondoltam:D

Meglepődtem rajtatok, hogy ti meg pont pestiekbe botlatok bele:D

Ez igen érdekes

2013. okt. 27. 14:45
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is most botlottam egy pesti lányba. Elegem van...
2013. okt. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Vicces,mert én is pesti srác vagyok,és írogattam már hölgyekkel itt ismerkedés céljából.Azonban akivel ténylegesen érdeklődtünk volna egymás iránt,és persze nem az a kategória aki kamuzik meg pár beszélgetés után vissza sem ír,az is vagy eltusolta az ügyet valamilyen kamu indokkal,vagy messze lakott tőlem.
2013. okt. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Azért vannak itt Budapestiek is, én is egy csomóba botlottam már, igaz én vidéki vagyok, de közel lakom a fővároshoz kb 45-50 perc busszal, tehát nekem nem volt gond, de valahogy sosem jött be nekem az ottani ismerkedés, teljesen más világ, másabb a gondolkodásuk, és sokszor ért már sajnos csalódás. Pedig volt egy akivel jóba voltam, külsőre is bejöttem neki pedig nem vagyok egy szépfiú, stílusom is bejött neki mert mégis olyan egyéni vagyok, csak a bökkenő ott volt hogy neki már volt egy 2 éves kapcsolata amit nem akart feladni értem pedig a barátja csak havonta egyszer megy haza úgy 4-5 napra mert külföldön dolgozik, de mondta a csaj hogy őt is nagyon szereti és megígérte hogy megvárja. Persze ez nem tartott sokáig mert dobta a tagot, és mire én bevetettem volna magam akkor már késő volt mert összejött egy másik sráccal. Persze volt időszak amikor nem beszélgettünk 2-3 hónapig mert én is dolgoztam elég sokat, plusz vizsgákra is készülnöm kellett így nem volt semmi időm rá, és persze hogy túl későn kapcsoltam.

Ez pech de ez van. De én is belebotlok vidéki csajokba is de sajnos olyanokba akik legalább 150-200 km-re laknak és érdekes módon nekik bejöttem egy nagyon kedves aranyos lánnyal is majdnem 1 évig beszélgettem akinél bejöttünk egymásnak de ő elég messze lakott tőlem így még egy köztes utat sem tudtunk összehozni hogy legalább egyszer találkozhassunk. Sajnos ez van ilyen az élet. Most egy helyi csajjal járok akit szintén itt ismertem meg, ő kedves, bolondos lány, bár igaz hogy elsőre nem jöttem be neki de amennyit beszélgettünk dolgokról meg minden meg amiket műveltünk látszott rajta hogy megkedvelt és látta hogy akarom azt a kapcsolatot és kitartok mellette, és ő is megszeretett szintén a stílusom miatt. És már fél éve vagyunk együtt, nagyon boldogok vagyunk és imádjuk is egymást.

Szóval megfogod találni itt azt a lányt aki a párod lehet, csak türelem:)

2013. okt. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én pesti vagyok! :D
2013. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

8#a vàlaszod nagyon érdekes és tanulsàgos volt.

Remélem h sokàig együt lesztek.

9#pesti vagy!ezaz hudejó.ismerkedni biztos nem akarsz...vagy akarsz de túl fiatal vagy.

2013. okt. 27. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!