Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit szolnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szolnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Voltam kint egy helyen fényképezni és sokan járnak oda futni is. Leültem a padra és volt nem messze egy csaj valoszinüleg pihent de olyan fura volt(nem rossz értelemben) ezért csináltam róla egy képet de csak később néztem meg milyen jó lett van egy hangulata az egész képnek. Na a kérdés valoszinű hogy sürün járhat ki szóval ha legközelebb kint fut odamenjek hozzá és megmutassam a képet neki vagy ez nagyon furán jönne ki? Ti mit tennétek hogyan reagálnátok le a helyzetet?
2014. márc. 10. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem vmi pedofilnak tartana h lefenykepezte 1 vad idegen..
2014. márc. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó hogy tudod a szó jelentését:D amúgy szerintem is fura ezért is kérdeztem lányokat hogy ök hogyan reagálnának mit gondolnának
2014. márc. 10. 22:23
 3/6 anonim ***** válasza:
eleg fura szituacio lenne,raadasul ki tudja,h nem jon -e a szemelyisegi jogok szoveggel..
2014. márc. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet belőle nagy gond hogyha megfelelően kifejted a dolgokat, és elmagyarázod hogy fotós vagy és nem csak ilyen perverz mánia hogy idegenekről csináltál képeket, és úgy általánosságba csináltá róla is, de olyan jó lett, meg ilyenek, szerintem meg fogja érteni, és elképzelhető hogy a kép is tetszeni fog neki :)
2014. márc. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én felpofoználak, és ott ordibálnék veled valószinüleg h hogy merészeltél lefényképezni... :D
2014. márc. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem vezesd be úgy, hogy lefotóztalak, mert olyan szép voltál blabla és akkor no para
2014. márc. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!