Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk van jelentősége annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk van jelentősége annak, ha egy "r*bancnak" titulált lány képét belájkoljátok? 20l

Figyelt kérdés
többet is akartok tőle/ük általában, unatkoztok, vagy? csak kíváncsiság, hülye válaszoktól kíméljetek
2014. márc. 10. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
persze, meg akarják dugni
2014. márc. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csefy gyorsabb volt! :D
2014. márc. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekem az egyik fiú ismerősöm be is vallotta pár doboz sör után, hogy neki egy r.banc csak azért kell, és azért megy utána, akit már megkapott x meg y meg z haverja, hogy "mi az hogy ők le tudták fektetni, nehogy már pont én ne legyek képes rá!" Ennyit erről. Hát, nagy dicsőség, ha még sikerül is.
2014. márc. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egy könnyű numera reményében:DDD
2014. márc. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok a r*bancok híve, de azért hogy lefektessék
2014. márc. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 baker2424 ***** válasza:
81%
akkor van igazán nagy jelentösége ha pasid lájkolja be akkor elkell gondolkodni :D
2014. márc. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem, de sok r*bancnak titulált lány nem r*banc, csak kinéz valahogy, és ad magára. Persze ott már nem nagy a különbség a r*banc és a nem r*banc között. Magamból kiindulva akarnék tőle valamit és nem csak 1 éjszakát...
2014. márc. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ilyet nem szoktam csinálni, se r.bancokkal, se másokkal.
2014. márc. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azt jelenti, hogy kanos az illető.
2014. márc. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!