Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tulajdonságokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tulajdonságokkal rendelkeznek azok a nők, akik elég jók a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2014. márc. 11. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szép, kedves, intelligens, elég rámenős ahhoz, hogy észrevegyem a jeleit, de elég visszafogott ahhoz, hogy én tegyem meg az első lépést. A maga lábán áll, nem várja, hogy eltartsák, nem kell minden hülyeséget elintézni helyette, nem nyafog minden hülyeségen, viszont értelmesen meg lehet vele beszélni a problémákat. Széles körben tájékozott, lehet vele beszélni mindenről. Nyíltan megmondja a véleményét.


Na és persze szép, homokóra-alakja van, formás a popsija, és nagyobb a fehérnemű-gyűjteménye, mint a lakásom :D


Ha ismer valaki ilyen lányt, jelentkezzen :D

2014. márc. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem két mázsa, nem tök igénytelen, és fiatalabb, mint 30 akkor egy nő akkor talál párt magának amikor akar.
2014. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szép arc, jó alak, jó mellek és segg. Minden más hibát elviselünk ideig-óráig.
2014. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1: van egyénisége, nem egy bólogató birka, önálló vélemény nélkül. Csak azt az embert lehet igazán szeretni, akinek vannak olyan személyiségjegyei, amiért ŐT lehet szeretni, nem a csoportot, amit képvisel. Valójában ilyen vonásai MINDENKINEK vannak, csak sokan igyekeznek elrejteni és másoknak megfelelni.


2: tudom tisztelni, azaz a tetteiért, döntéseiért tudom tisztelni, fel tudok rá nézni. Az olyan csajokra, akik csak passzívan várják a sült galambot az élettől, másról sem szól az életük, mint nagy cejelem, pici babaaa, azokra nem tudok tisztelettel nézni. Tudom tisztelni viszont, ha vannak saját dolgai, eredményei, céljai, önálló akarata, hobbija, stb.


3: ne én töltsem ki az élete minden percét, igenis legyen meg a saját élete is. Az olyan nők, akiknek csak a pasijuk létezik, általában parazita módon lógnak a pasi nyakán, mert az életük teljesen üres a fickó nélkül. Hogy visszautaljak, az ilyen nőket nem tudom tisztelni. Ha egy nőnek én vagyok élete értelme, akkor úgy érzem, hogy gyerekem van, nem partnerem.


4: ahogy fentebb is írtam: ne akarjon kisajátítani és szabályozni. Egyik leggyakoribb női hiba, hogy folyton meg akarják szabni, mit tehet a pasi és mit nem, ezt pedig manipulatív hisztivel, érzelmi zsarolással és társaival érik el. Magamról tudom, hogy ha egy nő nem szól bele az életembe, meghagyja a szabad akaratomat, akkor ÖNKÉNT akarok hozzá jó lenni és nem megbántani őt. Amint erőszakkal bele akar folyni az életembe, úgy érzem, fojtogatnak. A kényszer csak bajt okoz, semmi mást, épp ezért én sem akartam soha uralkodni a párom felett.


5: ne legyen gyerek! Ez viszont nem a nőkkel szemben, hanem úgy általában a magukat felnőttnek tartó emberekkel szemben örök problémám, nemtől függetlenül. Nagy divat azt állítani, hogy a nők korábban érnek a pasiknál, de valójában csak másképp, semmivel sem korábban (és nem is később). Mit értek felnőtt lét alatt? Legfőképpen a gyermeki annak önző egó levetkőzését, amikor mindent kapni akar, de semminek sem megfizetni az árát, az élete döntéseit másoktól várja, és másokra is hárítja értük a felelősséget, nem változtat, csak magyarázkodik. Az ilyentől kiver a víz, legyen az nő, vagy férfi.


6: ne legyen komplexusos, legyen önbizalma, legyen tisztában önmagával, és szeresse is magát. Ne szégyellje a testét, mert az igenis gyönyörű, és a vitákban ne kelljen még a komplexusait is legyőzni. A kiegyensúlyozott, őszinte, tökös és vidám csajokat imádja mindenki, míg a komplexusos, negatív mentalitással minden nap meg kell küzdeni.


7: legyen nyitott, és toleráns. A beszűkült, gátlásos prüdéria számomra kezelhetetlen dolog. Ezalatt csak alapvető dolgokra gondolok: mindössze arról van szó, hogy ne zárkózzon el már látatlanban valami elől, csak azért, mert új és ijesztő, vagy mert valami dogmatikus, elavult társadalmi konvenció azt mondja, hogy az fuj-fuj. Fogadja el, hogy ami nem az ő értékrendje szerint történik, még lehet jó.


8: legyen tudatos és következetes! A viszketés fog el azoktól a nőktől, akik a hormonjaiknak nem tudnak és nem is akarnak megálljt parancsolni, és rájuk is fogják a történteket, mondván "de hát szerelmes voltam". Leszarom! Az érzelmek, a szerelem, semmire sem mentség, és nem is mentségeket kell keresni, hanem megismerni önmagunkat, és megtanulni tudatosan irányítani az életünket. Mindez alatt nem egy racionális és kiszámított nőt értek, dehogy: olyan nőt, aki tisztában van a saját érzelmeivel, és ezáltal képes az érzelmeit olyan keretek között megélni, amikért utólag nem szégyelli magát.


9: ismét: legyen tisztában önmagával, és fejlessze is önmagát, fogadja el a saját szerepét. Ne akarja bebizonyítani, hogy a nők jobbak, ne akarjon férfibb lenni nálam, de ne is fogja a hibáit arra, hogy ő nő.


10: és a kötelező: vonzódjam hozzá, és ő is hozzám. Ragadjon meg a kisugárzása.


Most ebből úgy tűnhet, hogy egy telhetetlen fickó vagyok, aki mindent elvár, de érdemes végiggondolni a listámat! Egy szót sem írtam arról, hogy az a nő hogyan nézzen ki, mennyire legyen kedves, okos, tanult, stb, mert ezek lényegtelenek, alapvető emberi értékeket soroltam, amiket keresek egy nőben. Nincsen zsánerem, ragadott már meg olyan csaj is, aki nyers volt és kőkemény, de olyan is, aki hiperérzékeny volt és cuki. Tetszett már amolyan tökös, fiús csaj, és igazi habos-babos, rózsaszín lány is. Éppúgy begerjedek egy húsos, faros-bögyös csajra, mint egy vékonyka, apró mellű lányra. A lényeg, hogy ha van karaktere, egyedi, önmagát adja akkor van, ami megfogjon.


Alapvetően én csak arra biztatnék itt minden nőt, hogy engedje szabadjára a saját énjét, és értse meg, hogy az igenis szép. Próbálja meg levetkőzni a gátlásait és felfedni saját magát, mert mindenki attól lesz jó nő/pasi, mert megvan a saját karaktere.

2014. márc. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!