Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem valakivel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem valakivel és nagyon megbántam, gyűlölöm magam miatta. Hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Nagyon megszerettem egy férfit, de nem akart tőlem semmit, dobott pár randi után, megmondta, hogy nem akar velem járni és én úgy éreztem, hogy nem kellek senkinek és hogy engem nem szeret senki. Nagyon elkeseredett és magányos voltam és egy másik pasi meg kedves volt hozzám, azt mondta amit hallani szerettem volna és megtörtént a dolog. De nagyon megbántam, még soha nem csináltam ilyet, mert igazából nem is nagyon ismertem és csak egyszer találkoztunk. És most úgy érzem, hogy csak arra kellek a férfiaknak és nem érek semmit számukra. undorodom magamtól, úgy érzem szeretnék meghalni. Ti is voltatok már így? hogyan dolgoztátok fel?
2014. márc. 11. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű.
2014. márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne gondolj ilyenekre.. próbáld magad túl tenni ezeken és keress olyat aki szeret téged (lesz ilyen) és majd vele boldog leszel a múlton változtatni nem tudsz maximum jobbá tudod tenni a jelenlegi érzéseid.
2014. márc. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Olyan vagy mint egy 5 éves hisztis kislány akinek elvették a nyalókát a kezéből.


túl fogsz esni rajta, van ilyen.

2014. márc. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

megtörtént, erre gyorsan megcsináltad ismét


sajnáljalak?

2014. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Gondolom azért nem volt ez olyan szörnyű érzés mikor épp kényeztetett az illető...Menni kell tovább, élni az életed!

Ismételd meg újra, mert bajod nem lesz belőle!

2014. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Most már mindegy. Nem lenne célszerű máskor előbb gondolkodni is? Édesem, mibe kerülne az, hogy elszámolsz 20-ig mielőtt letolod a bugyid egy kedves szónak? Komolyan behalok...
2014. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
És most mi a baj? Jó volt vagy nem? Nem kell ebből akkora ügyet csinálni.
2014. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%
ne izélj már. egyszer élsz. örülj neki h. kurhattál :D
2014. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%

Hacsak nem nemi erőszak történt akkor nem értem mire fel ez a világvége hangulat részedről...

Biztos nem kellett, hogy pisztolyt tartsanak a fejedhez közben, azért mentél bele mert szexelni akartál. Majd elmúlik, tudd be egy futó szexnek és kész.

2014. márc. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%

Már bocs, de ha két kedves szó után szétrakod a lábad, akkor mégis mit vársz, mit fognak benned szeretni a férfiak? A bájos mosolyodat, meg az intellektusodat?

Csupán két aranyszabályt kéne betartanod:

1.: ne rohanj olyan busz után, ami nem áll meg (remélem érted),

2.: ne tedd szét egyből a lábadat.

Mindössze ennyi. A világon meg mindössze nem 2 pasi van. Majd a kvöetkezőnél óvatosabb leszel, és nem teszed szét a lábadat pár kedves szó után.

Tudod, te magad tünteted fel magad értéktelennek, olcsónak, ha ennyitől valaki megkaphat. Az ellenkezője se legyél, de azért ez se.


Azért meghalni viszont ne akarj, nem történt olyan fú, de nagy tragédia. Majd legközelebb óvatosabb leszel, ennyi. :)

2014. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!