Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem jóvá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem jóvá, hogy megbántottam ezt a lányt? (lefeküdtem vele, de ő többet akar)

Figyelt kérdés

nos.... volt pár szabad hetünk a haverokkal hosszú ideje először és máris csak a baj lett belőle.. baromi sz ar időszakomat élem és jól esett a kimozdulás, és életemben először hajkurásztam a lányokat komoly szándék nélkül - eddig csakis komoly kapcsolatban tudtam gondolkozni és csakis olyanom volt. pár nap ismerkedés után össze is jött egy lány.. lefeküdtem vele. gondoltam jól van, megéltem már egy ilyen kalandot de persze nem... a leányzó közölte, hogy sosem akart senkitől kalandot és nem olyan lány és azért feküdt le velem mert első látásra belém zúgott :S azóta is folyamatosan ostromol néha könyörgő néha pedig szidalmazó hangvételben. és ha ez nem lenne elég, az anyja legjobb barátnője jóban van az én nagynénémmel így hamar elterjedt a hír az egész r ohadt régióban így megint jön a szokásos: nem tudok úgy elmenni a boltba hogy ne kötne belém valami vénasszony...


tudom hogy nagyon elrontottam pedig eskü nem akartam bántani senkit :( mit tegyek?


2014. febr. 11. 00:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Probald meg neki elmagyarazni hogy nem akarod megbantani de nem szeretnel kapcsolatot.
2014. febr. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
korotok?
2014. febr. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hát bro,nem egyszerű a sorsod.

Sztem nem bántottad meg,nem kényszerítetted,azt meg nem tudhattad h ez lesz a vége.

2014. febr. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én 20/F ő 19/L
2014. febr. 11. 00:31
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"azóta is folyamatosan ostromol néha könyörgő néha pedig szidalmazó hangvételben."

Ez önmagában elég ok a pánikszerű menekülésre.

2014. febr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Elmondod neki, hogy te soha nem áltattad komoly kapcsolattal és, ha ő is képes volt magát pár napon belül a szerelemre hivatkozva odaadni akkor ő sem gondolhatja teljesen komolyan azokat amiket állít, inkább csak össze van zavarodva.

Számomra nincs olyan, hogy első látásra szerelem hiszen még ki sem ismerted az illetőt, tehát maximum fizikai vonzalom lehet.


Ha ezt normálisan elmagyarázod neki akkor csak felfogja és abbahagyja a könyörgést/szidalmazást, a vénasszonyoknak meg úgyis minden baj amit a fiatalok csinálnak.

Ha pedig nem hagyja abba akkor te se foglalkozz vele többet, a lelkiismereted tiszta így nincs is miért még neked esdekelni a bocsánatáért.


Legközelebb pedig előre tisztázod az aktuális lánnyal, hogy semmi komolyat nem akarsz csupán egy kellemes estét.

2014. febr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De nem jön be neked a csaj?
2014. febr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, ha valaki ilyen hisztis így, hogy nem vagytok együtt, képzeld el, milyen lehet, ha együtt lennétek...egyébként meg senkinek semmi köze hozzá, nem kényszerítetted semmire, nem ígértél semmit, gondolom, úgyhogy a leányzónak ideje lenne felnőni, és túllépni a rólad alkotott ábrándjain.
2014. febr. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

lehet hogy h ülye vagyok, de azt hittem egyértelmű, hogy nem akarok komolyat, mivel amikor azt akarok akkor a tenyeremen hordozom az adott lányt (virág, kedveskedés, udvariasság meg egyebek) vele pedig úgy viselkedtem mint a haverjaimmal és pár nap együtt lógás meg kocsmázás után feküdtünk le egy haverom házibulijában..komolyan ez alapján lehetséges azt hinni hogy komolyat akarok?

egyébként minimum 5x próbáltam vele beszélni élőben is és neten is. próbáltam hüvösen és tárgyilagosan és kedvesen is de egyszerűen nem hagyja abba.

fogalmam sincs miért fogok ki mindig ilyeneket..... az első komoly barátnőm a szakításunk után néha az utcán kapott el és tépte a saját haját meg vagdosta magát és úgy könyörgött hogy fogadjam vissza aztán meg képes volt még megveretni is :S

minden őrült nő engem talál meg.. egyszer dugok meg valakit akkor is ez van másoknak meg tök lazán megy az egész

2014. febr. 11. 00:43
 10/12 anonim ***** válasza:

Jóég... Ezt most az utóbbi hozzászólásodra írom. :D

Töröld facebookról, ne vedd fel a telefont, ha hív, stb. Egyszóval koptasd le. Ha a rokonságban felmerül a kérdés, megpróbálhatod elmagyarázni, ha az nem jön be, egyszerűen ne reagálj, majd megunják és tovább lépnek, ahogyan a vénasszonyoknak is lesz majd más pletykatémájuk, mint a Te életed. :D

Egyébként mondjuk azt a csaj nem tudhatja, hogyan viselkedsz, ha kapcsolatot akarsz, ő csak egy arcod láthatta, és lehet, annyira vágyik arra a bizonyos komoly kapcsolatra (talán még nem volt neki?), hogy rögtön belekapaszkodik az első fiúba, aki akar tőle valamit. Szűz volt? Mert akkor az is lehet, hogy ez is külön kiborította. Ettől függetlenül él a javaslatom, hogy egyszerűen ne reagálj. Te mindent megtettél, és tulajdonképpen korrekt voltál. :) Remélem, találsz majd valaki kezelhetőt is előbb-utóbb! :)

18/l

2014. febr. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!