Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérhetek erre egy pasit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérhetek erre egy pasit? Mit szólna hozzá?

Figyelt kérdés
Mostanában elég nehéz időszakom van, sok olyan dolog történt velem, amit kb. senkinek nem is mondtam el,de elég nehéz feldolgozni. :( Van egy pasi, akivel beszélgettünk párszor és elmondtam Neki dolgokat, mert megbízom Benne. Ráadásul adok a véleményére és hallgatok is Rá, ami nálam nagyon ritka... Mit szólna ahhoz, ha megkérném, hogy beszéljünk egy kicsit sűrűbben? Nagy szükségem lenne rá... Én 33 éves egyedülálló nő vagyok, Ő nős és 49 éves.
2014. márc. 11. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
hát kérd meg és majd kiderül.
2014. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy ide leirtad pont jó is lesz :)
2014. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
fú és még a 10enévesek éretlenek...
2014. márc. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezzel az a gond te egyedül álló vagy o nos! Es ha akarod ha nem egyszer biztos kialakulna valamelyikotoknel több érzelem! mert a többet töltött idő több beszélgetés es a másik fellell való jo érzet kihozza belőlünk! szerintem ha nem akarsz 3 szögbe kerülni akkor hadjad :/
2014. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 baker2424 ***** válasza:
probáld meg ezt megkérdezni a feleségétöl és akkor rájössz :D
2014. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne kérd meg, és próbálj meg felnőni.
2014. márc. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!