Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok lánynak vagyok az ideálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lánynak vagyok az ideálja?

Figyelt kérdés
Magas,kicsit izmos(de nem kigyúrt!),jóképű,barna bőrű és értelmes,kedves fiúként azt tapasztalom,hogy rövid beszélgetés után el tudok csábítani nagyon sok lányt.
2014. márc. 11. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És akkor...?
2014. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Vajon a külsőm ilyen vonzó tényleg vagy pedig a személyiségem?
2014. márc. 11. 21:51
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom,de hogy önbizalom hiányban nem szenvedsz az biztos:)
2014. márc. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Haha.. Ilyenkor mindenki csak a jót írja lemagárol. :D
2014. márc. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nem azért, de a kérdést meg is válaszoltad, azzal amit alá írtál, hogy ,,rövid beszélgetés után el tudok csábítani nagyon sok lányt"


amúgy igen, sokaknak bejön ez a kinézet

2014. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Random lányokkal szemben én is mindig nagyon magabiztos vagyok, de ha valakit ismerek és tetszik az egésze és ritkán tudok vele találkozni, akkor vele szemben kicsit szégyenlőssé válok.

Mellesleg a lányokkal szemben csak magabiztosnak kell lenni, a jó kinézet annyira nem fontos, elég ha átlagos vagy.

20/f

2014. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jóképü bárki lehet egy bizonyos lány szempontjából...
2014. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha rövid beszélgetés után, valószínűleg a kinézeted okozza. A belsődet több idő megismerni, hogy attól csábuljanak el a leányzók.
2014. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
örülj neki!
2014. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kérdezem meg,hogy most dicsekedsz,vagy panaszkodsz...
2014. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!