Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak ez a borítóképe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak ez a borítóképe akkor van valakije?

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek az a borítóképe, hogy szeretlek. Ez valószínű arra utal, hogy van valakije nem? Legalább is én (soha nem tennék ki ilyen borítót) de ha mégis, akkor valószínű csak akkor ha van valakim.
2014. márc. 8. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyanok is tesznek ki ilyet, akik csak ábrándként szeretnek valakit. Szóval nem biztos, főleg ha fiatal lányról van szó.
2014. márc. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18 körül van (nem tudom mire gondoltál a fiatal alatt)
2014. márc. 8. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, fiatalabbra. Így lehet, hogy van valakije. De még szerintem így sem biztos.
2014. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval a rákérdezés a legegyszerűbb, ha tudni akarod biztosra.
2014. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az lesz. Azért még reménykedek, mert se a pofilján nincs kiírva, hogy kapcsolatban lenne, a képéhez se írta oda senki, hogy 'Én is' és nem láttam kézen fogva sétálgatni senkivel.
2014. márc. 8. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!