Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amit eddig sosem kérdeztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amit eddig sosem kérdeztem lányoktól? Intimbetét

Figyelt kérdés
Mikor kell intimbetétet, tisztasági betétet, tampont használni? Egy lány mindig hord valamit ott? Vagy ki hogyan szokta?

2014. márc. 11. 22:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%

Én férfi vagyok, viszont több lány is ismerek (közelebbről), így a következő átfogó képem alakult ki:


Tampont és intimbetétet menstruációkor kell használni. Van, aki nem szereti a tampont, ezért betétet használ. Van, aki nem szereti a betétet, ezért tampont használ. (Hogy ki melyiket miért szereti, annak mindenkinél megvan az oka: van, akit ez irritál, van akit az, van, aki ebben bízik, van aki abban. Amennyire megfigyeltem, ez inkább afféle személyes preferencia, mint pl az, hogy valaki a vörösbort szereti, valaki meg a fehéret, de nincs különsebb tudományos háttere.) Van, akinek annyira sok a vérzése, hogy mindkettőt használ arra az esetre, ha a tampon túltelítődne és melléfolyna. Olyan is van, aki hol ezt használ, hol azt.


Tisztasági betétet közel sem használ mindenki és mindig. Ha nem folyik semmi a hüvelyből, akkor fölösleges pazarlás. Van, akinek bőséges a napi nyálkatermelése, ezért használ szinte minden nap. Van, akinek csak a ciklus egyes napjain van nyálkatermelése, ekkor használ, vagy ha izgalomba jön, ezért a randi előtt betesz egyet. (Olyat is láttam, aki nem volt elég előrelátó, és konkrétan átázott a nadrágja is...)

Van, akinek oly kevés a nyálkája (alapesetben), hogy sosem kell használnia. Azonban bizonyos esetekben (pl gumi nélküli szex után) ők is használnak.


Nyilván van, aki nem használ sosem, mert soseom szexel, tök száraz vagy épp igénytelen és nem érdekli, hogy mi hova folyik. Ilyen lányt személyesen nem ismerek (legalábbis közelről biztos nem).

2014. márc. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Még annyi hogy hova kell őket kidobni? Hallottam hogy a wc nem biztos hogy alkalmas rá. Buliban vagy nyilvános helyen ezt hogyan kell megoldani?

2014. márc. 11. 23:59
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Épeszű nő először is, betekeri wc papírral, vagy papír zsebkendővel (nyilvános helyre visz magával zsepit), ha lehetséges bőségesen, hogy ne ázzon át vagy ne hagyjon nyomot a kukában, ha esetleg abban nincs kukazsák.

Wc-be nem valami tanácsos dobni, mert nem foszlik szét úgymond, így akár vissza is jöhet úgy, mintha cigicsikket húznál le a wc-n. Másrészt azért, mert esély van rá, hogy eldugítja a wc-t, megakad valahol. Még pottyantósba se tanácsos (remélem vannak itt vidékiek), mert akkor meg a szippantós cső dugulna el, amiért nem foszlik szét.

Szóval kuka. Nyilvános helyen női wc-be ajánlott kukát tenni, mert ha nem tesznek szegény takarítók jó pár csomaggal találkoznának a wc csészénél eldugva. Diszkóban pedig, ha én diszkótulajdonos lennék, mindenképp úgy helyezném el a kukát, hogy az jól látható legyen, gondolom érthető miért. De megint, ha normális a nő, menstruáció alatt nem iszik sok alkoholt, nem csak az egészség miatt, hanem a biztonság miatt is.

Szóval papírba tekerve kukába dobjuk. :)

2014. márc. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!