Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, hogy meg kérdeztem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy meg kérdeztem?

Figyelt kérdés

nem régóta vagyunk együtt barátommal.:) és még csak 3x találkozztunk..:D és meg kérdezztem tőle,hogy szeretie ha a nyakát puszilgatják vagy a hasát simogatját?valamiért hülyén érzem magam..mondjuk most 4 ora van alszik.xd

16/L


2013. dec. 31. 03:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy alszik XD Biztos maszturbál D D D
2013. dec. 31. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

sok nő megkérdezi ezt úgyhogy nem ciki.

persze te őszintén kérdezted valószínűleg,mert a legtöbb nő a rajtakaptalak játszma miatt kérdez ilyeneket a kapcsolat elején.

a játszma lényege-a nő tesz egy szexuális utalást,a balek mohón ráharap,aztán a nő azonnal visszakozik és le szexmániasozza a balekot.

amit nyer ezzel az a helyzet és a partner feletti kontroll és a balek bizonytalanságának fent tartása,vagyis bábozik.

2013. dec. 31. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tudtok olyan puszilgatásokat,simogatásokat amitől el élvez?:D persze nem ugy,hogy egyből a péniszét simogatom.:)
2013. dec. 31. 04:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Óvatosan cirógasd a hátát. Az biztosan bejön neki, bár ettől nem fog elélvezni.
2013. dec. 31. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
megkérdeztem egybe van :)
2013. dec. 31. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És a hátcirógatastol fel fog neki állni?
2013. dec. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
probáltam nem jött össze..:Dxd
2014. jan. 2. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!