Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, akik itt magányosak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik itt magányosak. Elfogadnátok vagy szeretnétek olyan 35 éves fiatalembert, aki jól keres (nettó 370) de ezért reggel 6 kor elindul autóval munkába (7 kor kezdődik) és csak 8-fél 9 kor ér haza és sokszor szombaton is ott aszalódik?

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 06:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lennék boldog. Egy kis pesti lakás elég lenne lakhelyül, ezen felül annyi pénzre van szükségem, amiből meg tudunk élni, meg egy picit félrerakni, de ha nem lenne otthon a férjem, nem érné meg.
2014. márc. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tehát jó esetben egy héten van 1 napod amikor úgy tényleg élsz? Hát én sosem értettem ezeket a munkamániás embereket, mi értelme mindig gürcölni a sok pénzért, nekem a szabadidő többet ér, minthogy valami haszontalan tárgyakat megvegyek abból a pénzből, amit keresnék. Inkább kisebb igények, és több szabadság. Persze ha a munkád a hobbid is, úgy jó (de az is csak Neked).
2014. márc. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
nem tud érdekelni, aki az elején a keresetét emlegeti.
2014. márc. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
NEM, mégis minek?! sehova nem lehet vele menni, azon az egy napon biztos hullafáradt, és ha én meg vasárnap dolgozok, akkor nincs is kapcsolat?! aki rá van szorulva, annak talán jó egy ilyen pasi 23L
2014. márc. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok lány, de hülye vagy, ha ennyi pénzért ennyit robotolsz.


Egy országgal odébb napi 8, heti 40 órás munkáért keres az ember ennyit úgy, hogy takarít. Ha neked olyan szakmád van, ami piacképes, akkor eridj külföldre. Nem éri meg, mert rövid időn belül tönkremész.

2014. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

csak nekem tunik fel, hogy a kerdezo a keresetevel henceg? :)

amugy meg hiaba a penz, hiaba adnal meg mindent, a kulso es belso tulajdonsagaidrol semmit nem tudok. igy tulajdonkeppen zsakbamacska vagy, nem tudni, hogy egy bunko vagy, vagy pedig egy jo fej, normalis srac. ennyi informacio alapjan nem foglak megitelni es nem tudok valaszolni egy igennel vagy nemmel.

amugy meg a keves szabadido nem erdekelne addig, amig komolyra nem fordul a kapcsolat. addig legalabb en is tudnam azt csinalni, amit akarok es szeretek, mindamellett hogy egyutt is tudnank lenni idonkent.

2014. márc. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nettó 370, aha persze, álmodban!
2014. márc. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es: sima ugy, ha olyan a szakma es mondjuk kulfoldi a ceg :)
2014. márc. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha beleszeretnénk egymásba akkor elfogadnám, de azért ez nagyon kevés együtt töltött időt jelent :/

23L

2014. márc. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!