Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgtam a haverom húgába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam a haverom húgába mit tegyek? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

A haverom 15 éves a húga 14 én 18 éves vagyok!

Elég gáz de ez van sőt akár igy is irhatom :"kicsi a világ!"

Ugyan is nekem is van egy 14éves húgom aki pont az osztálytársa a haverom húgának!

Igazából 3× találkoztunk de nem is ez a lényeg hanem hogy a haverom sokat beszél róla és én teljesen belezúgtam!

A személyiségébe az már csak "+" hogy tiszta cuki meg minden!

Mikor utoljára találkoztunk ... (elég ritkán de átjárok a haverhoz és akkor!)

A haveromnál ittunk és a húga is átjött dumálni meg iszogatni!Aztán egy gyenge pillanatomban megcsókoltam :)

De azóta nem beszélünk még annyit se hogy :"szia!"

És nekem nagyon tetszik és nem tudom hogy mondjam el...

először a haverommal beszéljem meg vagy vele ?


2014. márc. 12. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te tróger!
2014. márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat kérek!
2014. márc. 12. 12:54
 3/11 anonim ***** válasza:
dafuq
2014. márc. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tanulj meg olvasni ha nem érted!
2014. márc. 12. 13:01
 5/11 anonim ***** válasza:

hú besírtam


mi a francot akarsz 18 évesen egy 14 évestől istenem megyek inkább leugrok a háztetőről

2014. márc. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Előző irónak .: HAJRÁ!

( értelmes válaszokat!)

2014. márc. 12. 13:02
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem először legyetek haverok mert nema gáz hogy te 18 vagy hanem hogy ő 14...érted még legalább két évet ha kibirnátok akkor már érthetőbb lenne a dolog.már ha addig nem találsz valaki mást...sok szerencsét
2014. márc. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kösz a választ végre egy normális !
2014. márc. 12. 13:18
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
14 évesen már azt csinál amit akar. Ez olyan dolog ha te vagy ilyen helyzetben akkor mást mondanál. Én a helyedben óvatosan éreztetném vele hogy fontos nekem,az más dolog hogy nem verném be neki a bránert még. Azé csak 14(még)
2014. márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-esnek +1
2014. márc. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!